Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek alkoholista...

Szerintetek alkoholista lennék? Nem piálni szeretek, hanem a sok piától berúgni. Minek igyak ha nem lehetek részeg? Bajos ez a felfogás?

Figyelt kérdés

A haverokkal úgy csináltuk, hogy mindenkire 1 üveg bor fejenként plusz kb fél liter tömény.

És vicces volt részegeskedni a parkban.

És ehhez hozzá szoktam.

Ugye amióta felnőtt lettem sokszor megkínálnak rokonok borral, sörrel, vagy házi pálinkával.


"Kérsz egy kis bort? Saját termesztés! - Persze hogy kérek! :D " És erre kitölt nekem 2 korty bort... -.-'

Ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy "Ennyi, CSAK??? mekkora spúr vagy, adtad volna oda az egész üveget!"


Ha nem ihatok rendesen, és nem rúghatok be úgy, hogy leesek szinte a lépcsőn felfele menet, nem is iszok egy kortyot sem!

Azon töröm a fejem, ez most alkoholizmus? Mert nem hiányzik az alkohol, de ha nem lehetek ittas, meg részeg akkor nekem 1 pohár sör se kell!

Minek igyak ha nem lehetek szédelgős részeg?

1 pohár bor nekem = egy pohár teával!


Mi értelme van ALKOHOLT inni ha nem fejti ki a hatását az emberre? Szédülés, kellemes hangulat, jó kedv, filózgatás! Ha ezeket nem érzem minek igyak?


Szerintetek "mennyiségi alkoholista" vagyok?

Létezik ilyen?

19/f



2014. máj. 16. 15:00
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

ugyanaz vagy mint én, csak te fiúban :D


19/L

2014. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!