Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában hamarabb leszek rosszul (pl. hányinger), mint spicces? Nem érzem az alkohol lazító hatását, csak azt, hogy pár feles után egy gombóc van a torkomban és ha még egy kortyot iszok, akkor összehányom magam.

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 14:58
 1/6 gebasz1 ***** válasza:
100%
Lassíts , me öregsze
2014. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Át kellene térned más fajta alkoholra. Én a bort és a sört valtogattam így, amikor a borral gondok voltak, akkor áttértem a sörre. És igyekezz enni buli előtt, az is jó modszer ha minden alkoholos ital után iszol egy pohár vizet vagy gyümölcslevet.
2014. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2014. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Alkoholista lettél.
2014. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem ez az olcsó vodkától és olcsó bortól van.
2014. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 maúúú! válasza:
figyelmeztetés a szervezetedtől, hogy jobb helyen van az kívül, ha nem akarsz idő előtt felfordulni..
2014. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!