Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek napi 1-2 üveg sör...

Szerintetek napi 1-2 üveg sör még normális? Féltem a párom.

Figyelt kérdés

Párom nagyon rákapott mostanában az italra,és aggódom. A szülei is ittak. Félek hogy ő is rászokik.

Az előző párom alkoholista volt ,így gyűlölöm ha valaki iszik.

De ő azt mondja ,hogy ez még egészséges is,és különben se szóljak bele. Minden férfi megissza a magáét.

Engem meg idegesít,és féltem őt.

Mi a véleményetek erről? valóban egészséges?

Elfogadható még ez a pár üveg sör naponta?



2014. szept. 4. 10:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az amerikai biztosítótársaságok alacsonyabb díjat számolnak a mértékkel ivóknak, mint pl. az absztinenseknek. Egész egyszerűen azért, mert a mértékletes alkoholfogyasztás jót tesz az embernek.

Nagyapáink (persze a mai fiatalok már nem emlékezhetnek erre a korszakra) minden nap megitták a pohár borukat ebéd után, és aratni is úgy indultak, hogy a felest bőr alá nyomták. Azt mondták: szeresd a bort, de legyél erősebb nála. Persze akkor is voltak alkoholisták, ez ugyanis genetika-függő. Van, aki ihat akármennyit, sohasem kerül veszélybe, és van, aki hamar rákap, és nem tud leakadni róla.

2014. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, én sajnos ez utóbbi csoportba tartozom, ezért évtizedek óta absztinens vagyok, és még szilveszterkor se "kockáztatok".
2014. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Internet, must be true. Esetleg tudsz linket dobni, mert hiába kerestem, csak annyit találtam, hogy a díjak radikálisan változtatnak a nem ivókhoz képest, és akár vissza is vonható a biztosítás. Kicsit nekem olyan érzésem van, mint a "jobb világban patikában adnak ingyen sört, mert annyira de annyira..."

Ne túlozzunk forrás nélkül

[link]


[link]

2014. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem tom, én gyakran megiszom egy sört esténként, vagy egy pohár száraz vörösbort, ha meg koncert van vagy összejövetel, akkor még többet :D De ha kimarad, az se probléma. Persze mindig ugratjuk egymást, hogy mekkora alkeszek vagyunk :D De inkább ezt mint savanyúskodni és ujjal mutogatni mindenkire, hogy "te is alkoholista vagy, meg te is meg te is, de ééééén aztán soha nem iszom és tökéletes vagyok!!" :D

Videl

2014. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!