Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak, hogy ne hányjak?

Mit csináljak, hogy ne hányjak?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gondom az alkohollal, de mostanában, ha csak egy fél pezsgõt iszom (ami egyáltalán nem sok) kijön. Miért lehet ez? Mit csináljak, hogy ne így történjen? Tapasztalatok, tanácsok?

2015. jan. 11. 23:04
 1/10 anonim válasza:
92%
Esetleg ne igyál...
2015. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
eszel elotte?
2015. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Maskor sokkal tobbet iszok mint egy pezsgo es semmi bajom. Lehet az a baj, hogy nem mindig eszem elotte.
2015. jan. 11. 23:22
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát ez ismerős, én a ppálinkával vagyok így..egy ideig tök jól bírtam, de múltkor másnapos lettem tőle, majd mikor rá 2hétre ittam ujra (de csak egy felest) már majdnem kijött...nem bírom már...de úgy vagyok vele inkább nem iszom, nem akarom én saját magamat megbetegíteni..
2015. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a gyömbér jó rá. Tegyél egy kicsit a pezsgőbe.
2015. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
félkorty bortól képes vagyok hányni úgy,hogy10éve még "vbk"t ittam.mostmàr csak sörözök néha.
2015. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
ja,és azt tanácsolom ne igyál pezsgőt,vagy bor alapú italt.
2015. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha máskor mással nincs gondod, akkor csak simán a pezsgő túl savas a gyomrodnak, így azt kerüld. De egyébként az is lehet, hogy sav problémáid vannak és egyáltalán semmit se kellene innod, egy gasztróst lehet nem ártana felkeresned, nekem amúgy annak idején pont így derült ki, hogy enyhébb refluxom van. Pedig sose voltam nagy ivó, de még is furának tartottam, hogy a pezsgőt nem bírtam én se. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy tuti nálad is ez lehet.
2015. jan. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 szelet zsíroskenyér előtte.

Védőréteget képez a gyomor falán.....

2015. jan. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy időben ugyanettől szenvedtem, kb 15 évig alkoholmentes voltam, egy ideje tünetmentesen fogyasztok. Ezt nem tudja neked senki sem diagnosztizálni. Nekem 10 orvos 10 félét állapított meg. A lényege az, hogy a szervezetedben van valami, ami miatt az nem tűri az alkoholt. Nekem is először hányás formájában dobta ki minden esetben a testem magából. Később, megtanultam, hogy kell manuálisan megállítani a hányást (ülő helyzetben kissé előredőlve a karjaidat a hasad előtt összekulcsolva a lehető leghosszabb nagyon lassú belégzés és a lehető leghosszabb benttartás után a lehető leghosszabb kilégzés - ennek a fiziológiai hátterét nem taglalom). A testemet ez sem érdekelte, vészüzemmódba kapcsolt és egyszerűen csak kivágta a biztosítékot - lefordultam a székről egy pohár sör után. (blackout) Gondoltam érdekességként leírom.
2015. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!