Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek észreveszik, hogy...

Szerintetek észreveszik, hogy ittam?

Figyelt kérdés
Van itthon egy üveg rum, már apum ivott belõle egyszer. (Kb. egy olyan decinél nem többet. És én is ittam belöle kb. ennyit) tettem hozzá egy kis vizet (kb. féldecinyit) fel fog tûnni, hogy ittam?

2016. febr. 7. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert érezni az ember leheletén, amin a rágó sem segít. Mellesleg apád ha iszik a rumból, rögtön észreveszi, hogy hígítva lett..
2016. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hígítást biztosan..
2016. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vizezted volna fel nem veszi észre,de így az egész rumot tönkretetted.
2016. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ne rágózz hanem szopogass inkább mentolos cukorkát, nekem úgy 1 deci vodka nem érződik, a rumot nem tudom, annak erősebb szaga van gondolom. Igyál vodkát ha dugiban akarsz piálni.
2016. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mojjo ***** válasza:
Hát igen, annál, hogy ittál egy deci rumot, jóval nagyobb gáz, hogy a felhigítással tényleg jó eséllyel teljesen tönkretetted, de minimum jelentősen csökkentetted az élvezeti értékét...
2016. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!