Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pls! Szilveszterre be szeretné...

Pls! Szilveszterre be szeretnék rugni! De sajnos mivel még nem ittam semmit igy nem tudom h alkohol szüzként mit igyak. :D XD nekem minden keserü fogalmam sincs h lehet meg inni azokat. De valahogy még is érdekelne most h milyen érzés. Pls?

Figyelt kérdés

Itthon lesz aki vigyázzon rám h ne csináljak hülyeséget :D

21/L

Valami finomat szeretnék h azért ne keljen ki köpni :D


2015. dec. 8. 19:00
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
-sajnos (sorry)
2015. dec. 8. 19:01
 2/25 anonim válasza:
üsd fel a bort kólával, vagy vegyél meggybort, igaz hogy erősebb de ha van házipálinka érdemes húzóra dönteni egy két törpét is, meg vannak ilyen ízesített pálinkák, csokilikőrök stb de én nem komálom őket
2015. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a jim beam-kóla keveréket, esetleg malibu-kóla. vagy keverhetsz otthon koktélokat is. vannak nagyon egyszerűek is, ami nem igényel különösebb tehetséget.
2015. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Maradj kezdésnek a koktéloknál és vigyázz velük, mert becsapósak.
2015. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?!:D
2015. dec. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Boroskóla, koktélok, édes vermut, édes bor, édes pezsgő, bacardi breezer, baley's, malibu, Jager ezeket általában szeretni szokták a nők. Persze vannak kivételek. Ismerek olyan csajt aki ezeket nem szereti de a pálinkát, whiskyt, sört annál inkább. Mégis úgy általánosságban a nők az ilyen édes cuccokat szokták szeretni, szóval szerintem te is valami édessel kezdj. Lehetőleg ne Jagerrel mert bár az is édes de a 35% alkoholtartalom miatt üt is rendesen. Malibu Baleys meg az édes vermut nem olyan erős 14-20% között vannak, de az is erős lehet elsőre. Szerintem pezsgőzz, mert azt úgyis szokás Szilveszterkor, azon kívül esetleg igyál valami gyengébb koktélt, vagy 1-2 Bacardi breezert, és jól leszel.
2015. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
koktélt nem szeretnék és tisztán szeretném. semmi kola semmmi más csak tiszta alkohol ami elsöre fincsi lehet szüz nyelvnek. :DD
2015. dec. 8. 19:46
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a sör vagy a bor nem jöhet szóba, akkor a különböző likőrökkel próbálkozhatsz. Baileys pldául.


Nyilván ha beversz egy vodkát, vagy bármilyen más felest, nem fog ízleni kezdőként.


De most érted, ha valami minőségit és finomat akarsz kóstolni, akkor vagy vegyél egy jó viszkit, vodkát, vagy vegyél egy finom pezsgőt, bort, sört. Tengernyi választék van.

2015. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Meggybor!
2015. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Krém likőröket ajánlom.

Bourbon kóla. Jack + Coca.

Fény: vodka szifonban, kevés tömény szörpre kimérve feles pohárba.

Vannak finom, nőies sörök, a barnák.

Pezsgőből a Martini Astija egy minőségi, nem túl drága, édes gyönyör.

Van rengeteg koktél, ami nem.tömény, finom és kellemesen becsiccsantasz tőle.

2015. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!