Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pszichedelikus szer hatása...

Pszichedelikus szer hatása alatt lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Ha pszichedelikus szer hatása alatt megyek el bulizni, és megiszok pár sört, akkor lesz valami bajom, vagy pár sör még belefér?
2016. márc. 10. 22:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod. Viszont nem értem minek, mert a hatását nem fogod érezni. És őszintén szólva nem sok embert láttam aki LSD-n vagy gombán inni vágyott... épp ezaz, hogy inkább emlékeztetned kell magad arra, hogy igyál egy kis vizet, mert nem kívánod és eszedbe sem jut órákon át...meg valahova menni...anyám... menni csak akkor fogsz tudni, ha felhúzol egy csíkot is, különben csak fekszel.
2016. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem próbáltam még, azért kédreztem.
2016. márc. 10. 22:09
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

jaja, ezt a nyugdíjasoknak hétvégén a mesedélutánon.


Egy dolgot hangsúlyozok évek óta a világhálón. Mindenki azt fogyaszt amit akar. Nem amit szabad, hanem amire van pénze. Csak akkor szigetelődjetek el úgy, hogy balesetet ne okozzatok, mert szakadjon össze alatta a föld, aki elüti más gyerekét bedrogozva. Legyen ez akár marihuána, vagy kokain amit tolt. Remélem érthető amit közölni akarok.

2016. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ÁMEN. De komolyan, nem az elítélendő, hogy drogoznak, hanem hogy nem tudnak szólni valakinek, hogy figyeljen rájuk, ne engedje őket ki egyedül semmiképp. Mert az sem jobb, ha egy ilyen betépett hülye kiugrik eléd éjszaka, gyalog.
2016. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Most akarom kipróbálni. De akkor otthon fogom. Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 10. 23:08
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
2016: Bejelentjük interneten hogy drogozni akarunk...
2016. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

A pia állítólag kicsit összezavarhatja tripet, de első használatkor tényleg nem a legjobb ötlet elmenni bulizni. Mondjuk én még csak a kék hajnalkát próbáltam.

Pont kedden nyomtam be a fejembe hat tasaknyival, aztán csak másnapra szívodott fel, így reggel úgy ébredtem, hogy full kész vagyok, aztán úgy mentem el forogatni.

Egyébként mit akarsz tolni, savat vagy gombát, azt hallottam a gomba csak nagy dózisban durva, egyébként meg olyan, mint keményen belennél tépve.

2016. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, rosszul hallottad, ugyanolyan mint a papír csak kicsit valahogy természetesebb érzése van de ennyi. Meg undorító íze.


De természetesen a hatásfoka nagyban függ a tárolásától és a frissességétől valamint a fajtájától. Normál esetben egyformán durva.


De a cetli is olyan néha, mint egy valag zöld süti ha szarul tárolták sajnos.


Mindegy csak mondom.


A kérdezőnek mégegyszer:


első használatra semmiképp sem ajáblom a bulit,a sört meg valószínűleg nem fogod kívánni. Inkább érdemes otthon maradni és betolni a tévére valami állat animált zenét ha youtube-on rákeresel hogy lsd/psychedelic trip olyan videókat találsz hogy haldokolni fogsz a kanapén tőle hogy hol az anyádba vagy és mi ez annyira jó. Aztán ha párszor már használtad akkor megpróbálhatsz a lábadra állni a hatása alatt de nem lesz egyszerű :D

2016. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerecsendióra, hajnalkára vagy gombára gondoltam.
2016. márc. 13. 19:21
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

A szerecsnediót meg a hajnalkát hagyd...légyszi... főleg ha még sosem szedtél semmit... kur..vára nem lesz jó! Maradj elsőre a hagyományos dolgoknál az ilyen szarokat meg told ha utána már képben vagy...

Nagyon nagy hiba ilyennel kezdeni!

2016. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!