Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pszichedelikus szer hatása...

Pszichedelikus szer hatása alatt lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Ha pszichedelikus szer hatása alatt megyek el bulizni, és megiszok pár sört, akkor lesz valami bajom, vagy pár sör még belefér?
2016. márc. 10. 22:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mi baj van a hajnalkával, nekem az volt az első, semmi bajom nem volt tőle, mondjuk tényleg jobb egy kis klasszikus zöldet szívni, mielőtt nagyobb fába vágja bárki is a fejszéjét.
2016. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy a hajnalka az esetek nagyrészében egy kellemes trip helyett egy undorító2 órás rókázáshoz vezet. A szerecsendió ízétől meg magad alá fosol és marha rosszul érzed magad mire beütne a hatás, ami nem a legjobb alapozó.


A hányingerérzet miatt a hajnalka jellemző mellékhatása a viszketés és a 10 percenkénti hugyozás is (jellemzően 2 órával a szedés után jelentkezik és 3-4 óráig tart).


Persze, nem mindenki jár így, csak az emberek 70%-a szóval hajrá.

2016. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Akkor mivel kezdjek? Mást nem ismerek.
2016. márc. 15. 18:03
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

hát a gomba vagy sima lsd és a meszkalin az, ami leginkább mellékhatás-mentes pszichedelikusból. Vagy DMT de azt elsőnek tolni morbid és hozzájutni sem könnyű. A meszkalinnál annyival kell vigyázni hogy a rendszeres fogyasztás kiválthat fizikai függőséget, lsd-nél, gombánál, dmt-nél ilyen nem fordulhat elő.


Növényi szarokat én őszintén szólva kevésbé szívesen fogyasztok, meg is mondom miért: ez mindig azoknak az alternatívája, akik nem jutnak hozzá a "klasszikusokhoz", és nem véletlen. olyan is. mindegyiknek vannak erős hátulütői, vagy jóval gyengébb trip, vagy erős hányinger, fejfájás jó eséllyel. Oka is van,miért kaphatóak ezek legálisan, mert kevés olyan hülye ember van, aki egy gyenge 4 órás trip miatt kiteszi magát ennek. Magyarán pszichedelikus szerként hosszútávon élvezhetetlen, csak kényszermegoldás.

2016. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
Aki lepontozott írja már le ő mit csinálna másként.
2016. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
Én nem pontozok sehol, de ugye ez most irónia akar csak lenni? Arról beszéltek ki hogy drogozik és tippeket adtok egymásnak... csoda hogy valakinek nem tetszik?
2016. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
Mi közük hozzá? A kérdésre válaszolok,tapasztalatból, mi baj ezzel?
2016. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

Én sem értem a felháborodás mivoltját.


Először szemet szúrtak ezek a dolgok nekem is, majd rájöttem, ezt kérdezte a kérdező. Akinek meg nem tetszik, nem olvassa.

2016. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
Más példával szemléltetem: Mintha épp azt beszélnétek, hogy XY banknak mi a gyenge pontja... nem legális téma, valszeg ezért nem tetszik az embereknek. :D
2016. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig még mindig jobb róla beszélni, minthogy valami hülyeséget csináljon az ember fia/lánya :)
2016. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!