Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pszichedelikus szer hatása...

Pszichedelikus szer hatása alatt lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Ha pszichedelikus szer hatása alatt megyek el bulizni, és megiszok pár sört, akkor lesz valami bajom, vagy pár sör még belefér?
2016. márc. 10. 22:01
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
44%

Pszichedelikus szert inkább először otthon egy tapasztalt tripvezetővel próbálj ki, mert könnyen elb*szódhat a dolog ha nem vigyázol, vagy kevésbé tudod kezelni ahogy gondoltad.

Eléggé meg tud őrjíteni egy embert egy bélyeg,de pár sör nem üti, legalábbis nekem nem ütötte a hatását.

Csak olvass utána, döntsd el mit szeretnél, és keress olyan embert akiben megbízol, és vigyáz majd rád.

Kellemes utazást!

2016. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Közületek hányan láttátok a "Rekviem egy álomért" c. filmet?


Ajánlom figyelmetekbe. Nem szállni kell, hanem észhez térni, és betájolni a földfelszínt. Lehetőleg ne túl magasról.


Elég sok kábítószer fogyasztóval fújt már össze a szél. Nem vagyok "begyöpösödött", van reális rálátásom a fiatalság próbálkozásaira. Megértem 1-2 alkalommal, míg fiatal, vagy már idős és már leélte az életét. Természetesen ha van neki jogosítványa, ne fogyasszon semmi kábítószert, mert ha balesetet okoz -emiatt...


Sokak nem tudják lefoglalni magukat, nincs életcéljuk, és csak sodródnak az árral (közhely).

Egy gond van ezzel, mások életét keserítik meg. Pedig semmi joguk nincs ilyet művelni egyetlen embertársukkal sem.

Az különböztet meg minket az állatoktól, hogy tudunk racionálisan gondolkozni, és ember módjára, társadalmi normákkal élünk. Aki erősebb drogfogyasztó, az nyugodtan elköltözhet a majmok közé, hiszen ott a helye.


Végszónak annyit, hogy a saját életeddel azt csinálsz amit akarsz, de másnak ebből problémát Ne okozz.

2016. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Utolsó én láttam. És mint látod, rendszeresen élek könnyűdrogokkal.


A rekviem egy álomérttal több gond is van:


- kísérleti drogot fogyasztanak benne

- nehézdrogot fogyasztanak benne

- amerikában játszódik, nem európában, ami óriási különbség az egészségügyi ellátás tekintetében - európában nem börtönbe küldik az ilyeneket, hanem elvonóra, és utána börtönbe. Nem akkor viszik a börtönből amputációra, amikor már menthetetlen. És így tovább.

- ráadásul mindenhol, minden országban elérhetőek bizonyos pontokon ingyenes, csomagolt, steril tűk, de ez megint olyan, hogy csak nehézdrogosoknál jön szóba.



A kérdés bizonyítottan se fizikai,se lelki függőséget kialakítani nem képes könnyűdrogokról szólt, melyek több országban a földön legálisak is. Hogy jön ide egy kísérleti nehézdrogokról szóló tragédia? Elmagyaráznád?

2016. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Maradjunk annyiban, hogy a "Rekviem egy álomért" c. nagy sikerű filmet szarkazmusból írtam. Ennek van egy előtörténete, szintén a fórumról, irreleváns.


Többen ugyan így reagálnak a filmre való hasonlítás után, de nem is baj, legalább elgondolkoznak.

2016. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!