Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudok e Whiskey-t hazahozni...

Tudok e Whiskey-t hazahozni Kanadából?

Figyelt kérdés
Kanadában tanulok, és szeretnék ajándék gyanánt Crown Royal whiskey-t hazahozni. Az államokon keresztül utazok haza. Az adómentes mennyiség 1 liter, ami alatt maradnék mindenképpen, a probléma mindössze annyi, hogy csupán 17 éves vagyok. Lehet ebből probléma, bontatlan, zárjegyes üvegek esetén is? Megbüntetnek ha lelepleznek, vagy csak elkobozzák az üvegeket?

#utazás #kanada kiskorú
2016. márc. 28. 07:23
 1/3 tothp ***** válasza:
100%
Igen csak tedd a feladott poggyászba.
2016. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha a poggyászba teszed akkor nem lesz semmi. Meg aztán hazánkban is csak vásárolni nem lehet alkoholt 18 év alatt, birtokolni igen.
2016. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Phoney ***** válasza:
85%
Megbüntetni semmiképp nem fognak birtoklásért. Amúgy nem akarok beleszólni, de Kanadából én nem olyan whiskyt hoznék, amit még Miskolcon is lehet kapni... hanem mondjuk egy Alberta Premiumot, ha van pénzed rá.
2016. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!