Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak én undorodok a bortól,...

Csak én undorodok a bortól, sörtől?

Figyelt kérdés
Hogy lehet rá mondani,hogy finiom?Vagy a szemcsére értik?A bornak olyan íze van mint ha egy marék lombtrágyát vegyítenék poshadt vízzel.A sörnek megy ugyanez csak több vízzel. 18/F

2016. júl. 10. 15:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha koccintóst, meg magyar sört ittál akkor érthető a véleményed. Próbáld meg a drágább,igényesebb kategóriákat.
2016. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

30 éves vagyok, és utálom a sört. Ne szégyelld Te sem.


Borból meg meg kell fizetni a minőséget.

2016. júl. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mindkettőt utálom, már. Bort, akárhol, akármilyen pincészetben voltunk, nekem mind ihatatlan. Sört, egy időben ittam, napi szinten. Mára már attól is rosszul vagyok,ha a számhoz emelem.
2016. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Próbálj ki többféle sört és bort.. és ne a legolcsóbbakat.
2016. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
47%
Mi az hogy próbáljon ki másmilyen sört is?Utálja és kész.Én is utálom.Még a szagától is hányingerem van.És?Nem kötelező mindenkinek sörözni.
2016. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mennyi hisztipisti van itt, elképesztő.
2016. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, és ugyan hányféle sör kipróbálása után jutottál erre a következtetésre?


Kérdező, borhoz nem tudok hozzászólni, de gondolom sörből eddig csak ocsmány nagyüzemi löttyöket ittál, ha érdekel dolog, akkor írok egy listát, miket érdemes kóstolgatni. Persze az szubjektív, én mit tartok jónak, de lesz benne sokfajta sör, és az a helyzet, hogy mivel rengetegféle sör létezik, rengetegféle ízű van, így kóstolgatással szerintem biztosan találsz megfelelőt, hiszen ott vannak az édeskés ír vörösök, a kávés stoutok és cseh barna lagerek, a savanykás, de egyúttal citrusos bajor búzasörök, vagy a belga fehér sörök fűszerekkel(pl.: koriander) megbolondítva... sokan azt hiszik a sör csak keserű lehet, de ez nem igaz. Mellesleg keserű és keserű között is van különbség, máshogy keserű egy cseh pilsner, egy angol bitter, és egy amerikai komlós IPA is. És azt is gondolom, hogy alapból akik nem szeretik a sört, nem feltétlenül a keserűsége miatt nem szeretik, hanem nagyrészt azért, mert a sok kukoricás nagyüzemi hulladék tele van borzalmas mellékízekkel, és én készséggel elhiszem, hogy ez sokaknak nem jön be. Helyes! De azért ezen sörszerű italok kóstolása után ne jelentsük ki már, hogy utáljuk a sört! Szóval kedves kérdező, tessék kóstolgatni, ha érdekel, mit érdemes, írj pm-et nyugodtan! :)

2016. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

Ez kb. olyan, mint amikor egyszer mondtam, hogy nem bírom a cigarettafüstöt, azt mondták nekem, hogy szokjak rá, és akkor majd máshogy látom.

Komolyan: költsek rá egy vagyont, romboljam az egészségemet, hátha belátom, a másik félnek van igaza. Ponr ugyanez a sörnél. Inkább örüljünk, hogy valaki az átlagmagyarnál kevesebb alkoholt fogyaszt.

2016. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Amiket írtál hasonlatképpen, ki is próbáltad, vagy csak képzeled ?Ha nem ízlik valami, nem iszol belőle többet, senki sem fog pisztolyt a fejedhez, hogy akaratod ellenére igyál bármit is.
2016. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ittál még minőségi bort, sört, ha így gondolod!

Én is utáltam a sört egészen addig, amíg csak a bolti, alsó/középkategóriás vacakokat kóstoltam. Nekem mindegyiknek borzasztó keserű gyógyszer íze van, nem szeretem őket. Aztán egy sörgyár látogatáson kóstoltattak velünk olyan prémium sört, aminek kellemes édes íze volt, semmi keserű utó- vagy mellékízzel! Na azóta tudom, hogy a sör is lehet jó. A borral dettó ugyanígy jártam egy borkóstoló alkalmával. :D Tehát van mindkettőből jó ízű, csak valószínűleg a felső kategóriákban találsz olyat!

2016. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!