Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Elvonási tüneteim csökkentése?

Veronika19822008 kérdése:

Elvonási tüneteim csökkentése?

Figyelt kérdés
Sajnos alkoholista vagyok tüneteimet alkohollal csökkentem!Jó ez?Nincs remegés se izzadás!Segitsetek!Más módszerrel!
2016. aug. 5. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán fordulj szakemberhez, segítenek!
2016. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
0%
veronika...egy nő iszik...legundoritobb dolog...nos..miert?egyebkent...én pl rászoktam sajnos fiatalkoru fiu letemre...de a gyakoriság volta baj nem a berugas...nem ittam sárga földig..de az is épp elég volt h itassa magát hát...más módszer...valamivel probald elnyomni...valami megoldast keress ami elnyomja a tüneteket...bármi...engem a kave nyugtat meg szo szerint...jo oke lehet h fuggo vagyok de közbe a pszichodat az is befolyásolja lehet addig nem gondolsz rá vagy nem tom...ne cigizz az is ront a helyzeten..ami a legnagyobb fegyvered es ezt itt olvastam az a bírás...bele lehet halni sajnos az elvonási tünetekbe...
2016. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eszter76 ***** válasza:
Eljutottál az első lépésig! Elismered, hogy alkoholista vagy! Innentől már van esélyed gyógyulni - de csak szakember segítségével. Menj el az addiktológiára és kérj segítséget! Ha sikerül, akkor biztosan egy jobb élet vár rád! Kitartás!
2016. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:

Ha már fizikai tüneteid vannak, azt nem tudod csökkenteni. Vannak erre alkalmas nyugatók, az elvonón kapsz ilyet.


Elvileg ilyenkor is lehetséges volna egyre kevseebb alkoholt fogyasztva leszokni, de ehhez olyan önuralom kéne, amire alkoholistaként ne számíts. Pont azért tartasz itt, mert egyre kevesebb az önuralmad. Az is pont elég nehéz lesz, hogy az elvonó után ne kezdd újra.

2016. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!