Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miert kell hanyjak az alkoholtol?

Miert kell hanyjak az alkoholtol?

Figyelt kérdés
ha iszok akkor nem azert hanyok mert sokat ittam hanem slajmos lesz a torkom es ingerli es oklendeznem kell.Mostanaba fordult ez elo akkor altalaban pezsgot ittam.Miert van ez?
2016. aug. 22. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mit akarsz mondani, azt hiszem arról beszélsz amikor a hányás előtti pillanatban a gyomorsavad elkezdi már marni a nyelőcsövedet.
2016. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem arról beszél, hogy az alkohol ízétől van rosszul. Jó minőségű a pezsgő? Én a töményel vagyok így, nekem elég a vodka vagy Jager szagát megérezni és öklendezem. Ne igyál akkor pezsgőt, vagy próbálj ki több félél, az ilyen olcsó BB fajtát én sem bírom.
2016. aug. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos valami förtelmet iszol. Édes pezsgőt én sem tudnék lenyelni. Igyál csontszárazat jól behűtve, az le fog menni.
2016. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz inni mert rosszul vagy tőle, akkor ne igyál,főleg azért ne igyál, mert más iszik.

Vannak olyan emberek akiknek a mája nem tudja lebontani az alkoholt .A hányás akkor jelentkezik amikor a szervezeted meg akar szabadulni valamitől /ez esetben az alkoholtól/ ami árt neki.

2016. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, jól bírtam az alkoholt, aztán egyszer csak a legkisebb mennyiségtől is elkezdtem rókázni, például 6 fröccs után (mondjuk az a bor nem nagyon látott szőlőt), egy sört nem tudtam teljesen meginni, pedig úgy indultam el otthonról, hogy beb@**ok, egyszerűen nem kívántam az italt. Nagyon megijedtem, mert szeretek inni, és részeg lenni. Aztán vártam 2 hónapot, addig nem ittam semmit, és minden visszatért a rendes kerékvágásba. Újra meg tudok inni egy üveg pezsgőt vagy 2 liter leót, anélkül, hogy hánynék vagy másnapos lennék. Szerintem fejben dől el, mondd azt magadnak, hogy már pedig ma nem fogok hányni, és jól fogom érezni magamat. Lehetőleg minőségi italt fogyassz, 700Ft-os bor már jó nekem, amióta ittam jó bort egy étteremben, a koccintósra rá se bírok nézni, pedig azt is vedeltem régen. Ha esetleg azért történne ez a dolog, mert nem szereted az alkohol ízét (én is így vagyok vele), akkor ajánlom például a macifröccsöt, vagy mondjuk 1 üveg pezsgőt 1 doboz energiaitallal bekeverni, így finomabb az íze, könnyebben csúszik, de azért mégis üt. És ha iszol, akkor előtte egyél sokat.
2016. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pezsgonel szerintem a szensav a ludas. Foleg ha ittal elotte mast is.
2016. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!