Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem ittam sokat, mégis másnapo...

Nem ittam sokat, mégis másnapos vagyok, ez miért van?

Figyelt kérdés

Tegnap haverokkal iszogattunk kicsit. Egy sört ittam, meg egy kis jägermeistert, mást nem is. Ettem előtte, meg ivászat közben is rágcsáltam valamit, plusz ittam a vizet. Be se rúgtam, mégis fáj a hasam, meg egy kicsit a fejem? Lehet azért van csak ritkán iszok és nembirja szervezetem?

20f



2016. szept. 25. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Az alkohol méreg bármilyen formában az marad . A szervezetből kivonja a hasznosat és a vizet , savat képez és a vért is gyengíti . Sok nyers termés bőséges víz segít .
2016. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2016. szept. 25. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem bírod a tömény italt, sokan ezért nem isznak pl. Jagert sem. Az epéd rendben van? Talán akkor szokott ilyen előfordulni.
2016. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!