Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak a barátaimmal?

Mit igyak a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Mist szakítottam nemrég a barátommal és a haverjaimmal azt terveztük hogy a valentinnap és a szakításom megünneplése végett iszogatunk...

Azt mondták én válasszak italt de nem tudom hogy mit... (nem sör bor és pezsgő)

Tudnátok nekem segíteni konkrét italok felsorolásaval?

16/L



2017. febr. 12. 19:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
#10 Egyrészt nem mondta hogy lefeküdtek volna, másrészt meg az vesse rá az első követ aki nem ivott és nem volt együtt senkivel egészen a házasságig/18 éves koráig... Az olyan dobozolós emberek mint te érünk meg lassan a pusztulásra hogy a szavaiddal éljek. (inkább)
2017. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
oké, akkor már vetem is rá a követ, ugyanis én nem ittam és nem is feküdtem össze senkivel 18 éves koromig...
2017. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ehhez gratulálok, de jogod még most sincs elitélni...
2017. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Méé kell bántani szegény kölköt?? :)

Válaszom,mint felelősségtudó felnőtt 50 éves ember: semmit!

De mint apa, aki hasonló esetben azt szeretné ha fiának jótanácsot adnának:

A lényeg, hogy inkább szánjátok rá a pénzt, és minőségi italt igyatok! Ne keverjétek a páleszt a borral stb. Igyatok egy fajtát. Pl egy finom whisky/nem blended, hanem malt/ Nem kell rohanni, és percenként önteni a duplákat, és ami még fontos, figyeljetek egymásra, ne versenyezzetek, csak próbáljátok magatok jól érezni. Néha egy kis szódát nyomathattok, az jó a másnaposság megelőzésére.... A lényeg a hangulat, a társaság élvezete legyen és ne a berugás!!! Az ital lehet Tequila is, csak ott se menj az El Jimador alá, vagy jó Vodka. Ezekhez kisérőként jól passzolnak a gyümölcslevek....

Lényeg: Jobb egy egész éjszakás, dumálós kaniest, mint egy gyors beb..ás, csúnya másnapossággal! Ésszel kölkök.. Jó bulit!

2017. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

14-es vagyok!

Bakker, most figyelem, hogy leány vagy! Elnézést a figyelmetlenségért, de attól a fentebb írtak állnak.

2017. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azt mondom neked Jack Danielst igyal.


De azt mondom, hogy lany letedre nem kene iszogatni, mert szerintem undorito, ha egy lany/no bebaszik, de ez csak szemelyes preferencia.


Az ilyen fius-csajos bebaszasoknak mindig egy a vege. Tudod mi..


Helyedben nem tennem, de te tudod. Nem fogok beleszolni senki eletebe.

2017. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!