Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kereskedelmi forgalomban kapható pálinka (1 literes, legalább 50%-os,6-6700 ft körüli áron)?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Könnyesre nevettem magamat.


Ha be akarsz rúgni, ennyiért tudsz venni egy jó vodkát. A pálinka - már ha tényleg pálinka - nem ez az árkategória.

2017. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
0%

7000/1L-ért soha nem találkoztam JÓ kereskedelmi pálinkával. Kb. 10e Ft/liternél kezdődnek a jónak nevezehtők, ez alatt a bolti pálinka jellemzően „szarabb, mint olcsóbb”.


A legolcsóbb pálinka, amit eddig jónak neveztem, az a Szicsek ópálinka sorozata, ami 45%, 7 dl, 6-7000 közt, és klasszikus házi jellegű. (Na ez a másik dolog, amit boltban ritkán találsz.)


De ha mindenáron kikötés a 6-7e/L/50%, akkor a Disznótoros sorozatból keresd a literes kiszerelést, asszem az kijön ennyiből. Jónak nem nevezném, de ez is házi jellegű és ennyiért nem kapsz jobbat. (A meggy tűrhető volt, a barack cudarabb, a szilváról ne beszéljünk.)

2017. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:
Hát igen... duplázd meg azt az árat, és _talán_ lehet majd valamiről beszélni - bár még úgy sem lesz egyszerű.
2017. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Z+D-ben van 4000-4400-ért 50 szeszfokos vegyes Szabolcsi pálinka, illetve vannak Bolyhos 50 szeszfokos pálinkák 5000-7000-ért.
2017. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és 1 literesek.
2017. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!