Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy igyak ugy hogy ne hanyjak?

Hogy igyak ugy hogy ne hanyjak?

Figyelt kérdés

[18/f 160cm]

Nem tudok ugy részegedni, hogy ne hányjak, en nem ugy reszegedek hogy iszok becsicsenek meg iszok ittas vagyok meg iszok reszeg vagyok buli teljes bulihangulat szedules jozanodas hazavanszorgas lefekves masnapossag mind masoknal hanem iszok becsicsenek iszok ittas vagyok hanyok hanyok szarul vagyok vege a hanyas elobb jon mint a reszegseg mit lehetne tenni?



2017. máj. 19. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szoktál inni,mitől okádsz ? Igyál valami mást.
2017. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyel elotte valami zsirosabbat

Lassan igyal, legyen ket ital kozott legalabb 20 perc

Ne keverd, max ket felet igyal

Igyal annyi vizet (vagy kiserot, pl rostos udito) kozben, amennyi alkoholt

Egyel kozben sosat

Ne cigizz sokat

2017. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
nagyon egyszeru: ne igyal alkoholt. nem ertem, ha nem birod, minek kell eroltetni?
2017. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,a zsíros kaja előtte jó.Zsíroskenyér pl. de ha már elkezdtél inni akkor ne egyél zsírosat.Meg persze közben rágcsálj valamit..ropi ilyesmi.
2017. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező inni. Csak azért hogy a birkacsordához tartozz, felesleges.
2017. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha közbe száraz kajákat eszel pl ropi, keksz, sósperec, akkor azok felszívják az alkoholt. Ja és soha ne éhgyomorra igyál, hanem valamit egyél előtte, de ne túl sokat.
2017. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj berúgni. Tartsd be egy mértéket 1-2 üveg sör vagy 1-2 pohár pohár bor egy este és ennyi. Nem értem miért kell szétinni magadat, csak a májad teszed tönkre hosszú távon. Na és akkor biztos nem fogsz hányni se.
2017. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Úgy igyál, mint a marhák!

Csak vizet és abból is csak annyit, amennyi elég...!

2017. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!