Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Banán és dinnyepálinkát...

Banán és dinnyepálinkát szeretnék készíteni! Ki tudja, hogy kellene? Mennyi banán illetve dinnye kellene és mit csináljak a banánnal? Daraboljam vagy daráljam?

Figyelt kérdés
Pálinka,banán,dinnye

#banánpálinka #dinnyepálinka
2018. márc. 20. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem még egyáltalán nem főztél pálinkát. Először azt tudd meg, hogyan kell. Ajánlok egy oldalt, de először olvasd el amit minden reggel belinkelnek, mert nem szeretik, ha hülyeségeket kérdeznek ezredszer.

[link]

2018. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De főztem, már nem is egyszer! Csak nem tudom, hogy a dinnyét milyen módon aprítsam! A banánt turmixoljam, vagy hogy pépesítsem?
2018. márc. 21. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A dinnyénék állítólag tök íze lesz, tehát nem jó.
2018. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Akartam én is csunálni banánbólnde mégse tettem. Elég drága bár ki lehetett volna króbálni. Én összenyomkodtam volna kézzel. Pici cukros vizet kevertem volna annyit hogy ha ráöntöm ellepje. Természetesen a szükséges mennyiségű citromsavat is hozzá tettem volna ahogy kell.
2018. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd már el a dolgot.
2018. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A banánt engedd el.

Nem magyarból nem készítünk.

2018. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!