Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ma szülinapot fogunk ünnepelni...

Ma szülinapot fogunk ünnepelni. Hat lánynak szerintetek elég egy üveg tequila, egy üveg vodka, fél liter pálinka és egy pezsgő? Az alábbiakból milyen márkát érdemes venni? Mit ajánlotok (még (olcsón) )?

Figyelt kérdés
pia, szülinap, alkohol

2018. márc. 27. 09:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Megnyugtató, hogy nemcsak nekem tűnik rengetegnek ez a mennyiség... Persze én szolidan alkoholizálok, tudom én,. hogy van, aki jobban tud inni... Nekem 3 feles bőven elég, viszont vennék még valami lightosabbat, sör vagy bor... Sosem fogtam fel a keverések értelmét, én minőségi italt szeretek inni, amit az ember nem pakol tele gyümölcslével vagy kólával, bár igaz, ami igaz, a vodka remek keveréshez, de speciel én kizárólag 100%-os gyümöcslevet használnék hozzá (nem is akármilyennel), nem tudom, ti mennyire vagytok válogatósak. Mert ugye ez az egész kérdés, hogy mi és mennyi kell, az adott emberek ismerete nélkül elég ködösen válaszolható meg.
2018. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Hányós buli lesz???

Szerintem a tömény rengeteg.

A pezsgő kevés.

Ennyire ne keverjetek mindent mindennel.

2018. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Ne keverjétek, egyszerre max 2 félét igyatok, de inkább 1 félét. Attól is be lehet baxni, ha mar az a cél, de nem lesz belőle hányós party, meg durva másnap se.
2018. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Bőven elég, még sok is! Holnap suli? Ha ezt mind meg akarjátok inni, hogy keltek fel reggel? :) Erre szokták mondani, a kevesebb néha több. :)


Gondolom, mivel hétvégén húsvét van, ezért tartjátok ma. Nekem is az a tanácsom, ne keverjétek, mert baromi másnaposságot okoz. Bár embere-lánya válogatja.

Fúú, én egyszer kevertem ennyi mindent, ittam bort, koktélt, pezsgőt, aztán már megvolt a hangulat, jöhetett tequila, stb. Én még életemben nem voltam olyan rosszul másnap egész nap. Azóta soha többet.

Azért jó bulizást, de mivel suli, azt tanácsolom, mértékkel lányok!

2018. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

Az lemaradt, hogy szegény anyum csinált grapefruit facsart lét, azt ittam, mert látta rajtam, hogy mennyire szarul vagyok, attól jobb lett a gyomrom. Ez december 30-án történt, szilveszterkor kölyökpezsgőt kortyoltam koccintásként.

Mondjuk sosem voltam nagyivó addig, gondolom ez is betett.

2018. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Testsúly alapján javaslom tanulmányozni az alábbiakat:


[link]

[link]


Azt is javaslom figyelembe venni, hogy minden valószínűség szerint a hat fős társaságban lesznek mértéktartó alkoholfogyasztók, ergo a többieknek arányosan több alkohol fogyasztására lesz módjuk.

2018. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bumbi02 ***** válasza:
82%

Nem kell leszólni senkit se azért,mert a szülinapon ki akarnak rúgni a hámból. Tegye fel a kezét, aki még soha nem tette. Rendszert csinálni belőle már hülyeség.


No meg én a helyetekben nem kevernék ennyi félét.És nem olcsót vennék. Az olcsó italoktól, illetve az "egy este hat különbözőt iszok"-tól szokott lenni hányás, erős fejfájás,és másnaposság.


Igyatok egész este vodkát, és koccintsatok egy pezsgővel. Bőven elég lesz. Nem kell Belvedere vodkára Moet&Chandon-nal koccintani,de én a helyetekben vennék egy literes Bols vagy Absolut vodkát, meg egy finom Törleyt, és már elégnek kell lennie hat lánynak.


Csak viszonyítási alapként: 2 liter töményről beszélünk, ami 50 darab felest jelent, ha jól számolom. Hatotokra ez fejenként 8 feles lenne + pezsgőzés. A 8 felest férfiként is megérzem, pont kellemes állapotba hoz, de még minden kontroll alatt marad, nem leszek másnapos, és nem fog fájni a fejem.

2018. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!