Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Srácok / pasik, milyen sör a...

Srácok / pasik, milyen sör a kedvencetek, amit kocsmában megisztok? Általában: dobozos, üveges, vagy csapolt? Melyik a kedvencetek? Melyik a legfinomabb üvegesből, dobozosból és csapoltból?

Figyelt kérdés

Magyar, vagy más?

Borsodi, Arany Ászok, stb. / vagy más márka? Ha más, akkor cseh?


Melyik a legfinomabb:

dobozosból?

üvegesből?

csapoltból?



2018. ápr. 12. 02:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Próbáld ki
2018. ápr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahol csak tehetem ott üveges pilsnert iszom. Nekem a pilsner a kedvencem.
2018. ápr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kőbányai. Nálunk ha bemész a kocsmába és sört kérsz, akkor az Kőbányait jelent, ha más fajtát, akkor annak a nevét is kell mondani.
2018. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva nem vagyok nagy sör rajongó, ha a társaság úgy kívánja akkor elszürcsölgetek egy heinekent azt még úgy ahogy megtudom inni fintorgás nélkül. Az mindegy hogy miben van, bár személy szerint pohárból szeretem inni. Az hogy üvegből dobozból vagy csapból dűtik bele az nekem mindegy.
2018. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az üveges jobb mindenből. Nem vagyok nagy sörös csak melegben ha megkívánom. Általában sopronit iszok de ha neked az jobb, a heineken ihatóbb azoknak akik nem szeretik az erős sör ízt. Mondjuk azok igyanak üditőt.
2018. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Csapolt kézműves.


Ászok meg ilyen húgy lágereket nem iszok :D


IPA a kedvenc, belgát nem szeretem, az már túl "tömény", de a párom pl. Stoutokat iszik vagy Black IPA-t.

2018. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg utolsó? Mesélj még melyik ÁTLAGOS KOCSMÁBAN iszol ilyeneket? Biztos nem a bivalybasznádi Marika vendéglőben..
2018. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a csapolt Ászokat szeretem, otthon kézműveset iszok
2018. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Ja, átlagos kocsma? :D Oda nem járok, jó, akkor ott valami cseh sör, aztán ennyi, de múltkor 1 üveg után hánytam, szóval inkább mégsem járok átlagosba :D
2018. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Főleg csapolt, kedvenc márkáim, főzdéim: Pöhjala, De Molen, Omnipollo, Brew Dog, Tempest, Poppels, Stone és még sokan mások :)
2018. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!