Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki olyan részeg lesz, hogy másnap nem emlékszik semmire az éjszakából, mint a Másnaposok című filmben?

Figyelt kérdés

Szóval ez lehetséges? Lehet valaki olyan részeg, hogy másnap semmire nem emlékszik. Vagy azt csak a film miatt találták ki? Az csak a filmben van?

Normális válaszokat lécci. Érdekel, mert nem tudom, hogy valaki, hogy tudná úgy leinni magát, hogy ne emlékezzen semmire. Ilyen létezik?

A normális válaszokat előre is köszönöm.


(Bocsi, ha rossz kategória)



2018. ápr. 22. 15:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Furcsa lehet ilyet érezni/átélni 😅
2018. máj. 16. 00:16
 12/14 anonim válasza:
Igen, lehetséges. Velem többször is előfördult. (nem vagyok büszke rá..) Nagyon gáz volt, mikor másnap elmesélték, hogy miket csináltam..
2018. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ja azt gondolom, hogy másnap viszont amikor megtudod milyen hülyeségeket csináltál előző este az ciki lehet.

Én sem akarom kipróbálni, viszont az érzés miatt meg 1-szer jó lenne megtapasztalni, hogy milyen fura érzés amikor nem emlékszem dolgokra

2018. máj. 17. 00:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges én például ára se emlékeztem hogy behugyozva beszartam
2019. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!