Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha whiskey kólát kérek megszok...

Ha whiskey kólát kérek megszokták kérdezni mivel/milyent?

Figyelt kérdés
Még nem ittam. Az ára 1000 körül van?
2018. máj. 26. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyi kocsmákban 400 a kicsi,650 a nagy.

Meg szokták kérdezni.

Ha rám hallgatsz akkor Pepsit kérsz Jim Beammel. Ha kiskorú vagy akkor Coca Colával kérjed a Pepsit.

2018. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: meg szokták kérdezni, de ha nem, kérdezd meg, hogy miből tudja adni.

2: szerintem burbonből finomabb a whiskey-kóla

3: Coca + Jim Beam - nekem ez jött be. Tekintve, hogy közös cég gyártja és a kettőt együtt is árulják, akár előre keverve, ők ezt már eléggé kifejlesztették :)

4: az ára nem abból áll, amibe nekik kerül, hanem bele rakják a hasznukat.


Teszkóban pl 460, de ebben amerikai kóla van, nem a magyar, ezért ilyet keverni itthon nem tudsz :)

Jim Beam Bourbon Whiskey & Cola alkoholos üdítőital 4,6% 330 ml

2018. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tescos üdítő meg a kocsmákban adott az ugyanaz?
2018. máj. 26. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ugyan az, de nagyon hasonló. Helyben szokták kikeverni. Főleg, hogy néhány helyen kólagép van és nem palackból töltik. Ráadásul az arányai sem mindenhol azonosak!

2.5 dl-s pohárba 0.3 dl burbont szoktak belerakni, majd felkólázzák akkor 4.8-ra jön ki, kicsit erősebb. 5dl/.6dl-vel.

3 dl pohárba 0.3dl-t tesznek bele és 5dl-be a 0.5dl-t, akkor 4.0-ra jön ki, az gyengébb.


Én 1 üveg Jim Beam-hez (70dl) 3 üveg kólát (5.25dl) szoktam keverni, ami 4.7-re jön ki. Ami megint picit erősebb, de nem számottevően. Persze nem mindenki akkora alkesz, hogy megigyon 6 liter burbon-kólát, de szalonna sütésnél el szokták fogyasztani a résztvevők. :)

2018. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haverom átjött és azt mondta, hogy 2-8-ba szokta keverni.

0.5dl viszki, 2dl kóla, az úgy 8%-os. :)

2018. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!