Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért mondják hogy másnaposság...

Miért mondják hogy másnaposságra bizonyos ételek jók amikor semmi nem marad meg bennem?

Figyelt kérdés
Kávé,húsleves stb..ránézzek és elhányom magam,hozzám se lehet olyankor szólni
2018. júl. 29. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, soha nem szoktam másnapos lenni.
2018. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Phoney ***** válasza:
100%
Talán mert másokban megmarad? Ha nem vered sz*rrá a gyomrodat, attól még lehetsz másnapos.
2018. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azokra vonatkoznak, akikben már megmarad valami. Amúgy is minden ember máshogy reagál az alkoholra.
2018. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel egy félunikumot le tudsz erőltetni, úgy, hogy benned is maradjon, az hamar jó gyomrot csinál.
2018. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem bírja, minek iszik?
2018. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni kinek mi a jó.Kávé nem is tudom hogy jutott eszedbe :) Nem élénkítő kell,hanem nyugtató dolog.Én csak csipegetek másnaposan,ez nem a nagy bezabálások napja.Gyakran kívánom ilyenkor a tejfölt,aztán 1sörtől is jobban leszek,beveszek pár vitamint,főleg B vitamin komplexet ami nyugtat,vizet iszok,és megpróbálok minél többet aludni.Ja,meg berakok egy mesét,vagy rajzfilmet,ami halkan duruzsol a fejemnél.
2018. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Phoney ***** válasza:
„Kávé nem is tudom hogy jutott eszedbe” – hát, ha egyébként kávéfogyasztó vagy, akkor nem biztos, koffeinmegvonásos tünetekkel akarod súlyosbítani a másnaposságodat... persze aki éppen le akar szokni a kávéról, annak jó alkalom „úgyis szarul vagyok” alapon.
2018. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Legjobb, ha nem rúgsz be. Én mindig agonizáltam. Amúgy jó sok folyadékot, lehetőleg ásványvizet igyál, az fontos.
2018. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezek csak ilyen hulyesegek, rohadt egyszeru a keplet, a vizet kell potolni, mert az alkohol vizhajto, dehidratal. A legjobb az asvanyviz, mert az asvanyi anyagok is kellenek ilyenkor. Egy kis szolocukor, magne b6, c vitamin es semmi bajod nem lesz. Potolni kell, amit kihajtott az alkohol, mert azert vagy szarul. Meg azert is inni kell sok vizet, hogy tudj tisztulni a mereganyagoktol, amikke lebontotta a szervezeted a piat.
2018. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Whisky,vodka,unicum,energiaital összeöntve meg sörözés.. azért elég rossz másnap volt
2018. júl. 29. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!