Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért mondják hogy másnaposság...

Miért mondják hogy másnaposságra bizonyos ételek jók amikor semmi nem marad meg bennem?

Figyelt kérdés
Kávé,húsleves stb..ránézzek és elhányom magam,hozzám se lehet olyankor szólni
2018. júl. 29. 11:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A koffein kell nekem,naponta megiszok egy 4 fős kávét vagy 2 energiaitalt (3 decis)
2018. júl. 29. 13:28
 12/21 anonim válasza:

Arra figyelj, hogy:

1.Ha nagyon berúgsz és hányingered van, akkor inkább hányd ki magad, másnap kutya bajod.

2. Ha nincs hányingered, egész egyszerűen csak jól benyomtál, akkor lefekvés előtt egyél valamit.

Egy szendvics, gyros, ha csak pár falat, már az is jó.

Reggel meg ásványvíz, multivitamin, leves.

2018. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De az éjszaka is össze hánytam az ágyneműt,a ruhámat,a liftet,és másnap okádnom kellet laborna.Azt kivántam bárcsak meghalnék
2018. júl. 29. 13:49
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, mi is azt kívánjuk.
2018. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
1 azaz EGY doboz sör nem több! Egy hátulütője van, olyan jól leszel tőle hogy megint beba$zhatnékod lesz.
2018. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Előttem már sokan leírták, hogy mit tegyél, azaz mit ne tegyél.

De ha összehánytad még a liftet is, remélem fel is takarítottad.

Ez undorító! Az, hogy a lakásban mi van veled, a rossebet se érdekel, max. anyád ordibál veled, de a liftet úgy hagyni... Gondolom nem mentél vissza másnap kitakarítani. Bacdmeg!

2018. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Azt se tudtam hogy összehánytam csak akkor amikor kiírták a liftbe hogy sokan ott hagyják a szemetet/kutyaszart stb na meg hogy valaki vasárnap odahányt..
2018. júl. 29. 14:09
 18/21 anonim ***** válasza:

Az exem sokszor elkészült hétvégén, ő másnap csak a hideg tejet itta

Attól mindig jobb lett a gyomra, bár ő nem igazán volt hányós típus

2018. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nekem a tejtől hasmenésem meg puffadásom van.Fujj nem kell
2018. júl. 29. 20:33
 20/21 anonim ***** válasza:

Próbálj meg úgy berúgni, hogy nem keversz össze mindenfélét, hanem csak pl jó minőségű vodkát iszol. Ugyanúgy berúgsz, csak nem leszel másnapos, max egy kicsit.


Egyébként ha már ennyi mindent összehánytál, legalább be is fostál?

2018. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!