Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Beszólnak mert iszok. Mit...

Beszólnak mert iszok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elég gyakran járok itt a helyi presszóba. (2-3 naponta) Munka után legurítok 2-3 sört. De hangsúlyozom, NEM napi szinten. A környékbeliek, akik elég régóta ismernek, kezdenek beszólogatni. Olyan a presszó, hogy általában a járókelők látják ki van ott éppen. Facebook-ra is feltettem egy képet, hogy épp ott sörözgetek haverommal, erre odaír a szomszéd, hogy "már megint ott ülsz?" Most ezeket, hogy reagáljam le, ha találkozunk élőbe, vagy akár a facebook-on? Eléggé érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam ez miatt, de már kezdem lesza.ni. Felnőtt ember vagyok, nincs gyerekem, se feleségem, miért ne ihatnák meg pár sört délutánonként? Ráadásul mondom nem is minden nap. Akik jönnek a presszó mellett ismerősök, olyan szúrós szemekkel néznek rám, hogy ölni lehetne velük. :D Nem értem mi bajuk van. Plusz ezek a cinikus beszólások. Mit javasoltok?

2018. aug. 2. 22:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezek alapján, mostantól le van szarva mindenki közülük. :D
2018. aug. 3. 22:29
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
card le. Nem a te dolgod, ez az ő baju
2018. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
k. Nem neked kell megoldani. Ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az övé. És neki kell feloldani ezt magában. Csak arra figyelj, hogy ne árts másnak. És ennyi. Nem kell törődni a fanyalgókkal; lehet, hogy csak irigyek, mert te meg mered tenni/ megteheted; megengedheted magadnak, ők meg nem.
2018. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
*És különbenis; az ő életében minden rendben van, h a tiéddel foglalkozik?
2018. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!