Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kapott pálinka (? ) kb csokimi...

Kapott pálinka (? ) kb csokimikulás vagy bonbonízű, mi lehet a hibája (vagy mik lehetnek a hibái)?

Figyelt kérdés
Még az étcsokis keserűség is előfordul benne. Amikor annak idején rászagoltam, enyhe vaníliát éreztem benne, az igazsághoz hozzátartozik, hogy erős fémporban tengődtem a munkahelyen elég sokat akkoriban, tehát attól is hajíthatott a dolog, vagy be is érhetett azóta ilyen meggy nélküli bonbonmeggyé, jónevű (levegővel töltött) étcsoki Mikulás bácsivá, vagy talán ha mégis bonbon, akkor keserédes, picit csokis, meg egy kicsit "általános gyümölcs" ízű. Utóízében pedig ilyen törkölyös, picit jobban (engem nem zavaróan) megkeseredős (de én a tényleges eszpresszót is keserűen szeretem és örömmel rágom szét a lázcsillapítót néha, HABÁR a grapefruit okádék szerintem). Uh, szegény Ti! Szóval nem is tűnik ízesítettnek, gyümölcspárlatnak érzem, van pici sárgás árnyalata, kb mondjuk a "mi van, tán kezd vízkövesedni a pájinkád?" szint. :) A gyümölcsöt ha fel kéne ismernem, akkor tartalmaz almát, mutat barackot, találok szilvát és szerintem igen több a mag a kelleténél, de mi lehet az a beteg majdnem-bonboníz? Meg merem kockáztatni, hogy kicsit édes is.
2019. jan. 3. 21:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az ízelemzést légyszi ne selypítősen halljátok a fejetekben, függetlenül attól, hogy színig van cs meg s hanggal, a bolondosságát is tudjátok be annak, hogy, öhm, elemzek picit épp! :)
2019. jan. 3. 21:49
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen.
2019. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem, frankó. Akkor ez mi?
2019. jan. 3. 22:08
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Bármi.
2019. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Látod, ezért kérdezzük inkább a többieket.
2019. jan. 3. 22:32
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Fölösleges.
2019. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valami nem belevaló alkotóelem volt benne, az egyszer biztos! :D


Komolyra fordítva a szót, bár nehéz... Vegyes pálinka lehet?

Mert csokoládéra emlékeztető ízt hozhat a bodza például. Ez cseresznyével/meggyel párosulva emlékeztethet bonbonmeggyre... Frissen a vaníliás íz is nagyon arra ad alapot, hogy cseresznye is volt a cefrében vagy csak az. Májusi cseresznyéből készült pálinkából érezhető ki igazán vaníliás íz még frissen, ez később eltompul.


A vasport magyarázd meg, mert ott végképp elakadtam, mi van vele? Mi köze a pálinkához, hogy vasporos lettél a melóhelyen?

2019. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszörűpor sok vassal, az ember agya szétdurran tőle, főleg ahol vagy van vagy nincs védőmaszk, de ha van is, az a játék papírdarab van, attól még piros jön onnan, ahol rég pálinkát kéne szaglászni.
2019. jan. 4. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Pfőőő. Hát nálam is, de az a téglaportól piros. :D

Jól van, üdv a majdani tüdőrákosok klubjában, majd együtt kártyázhatunk!

2019. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elpártoltam a szakmámtól, majd max saját védőeszközökkel, de akkor már saját projektekkel is. :)
2019. jan. 5. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!