Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok ajánlani az átlagnál...

Tudtok ajánlani az átlagnál egy kicsivel magasabb alkohol tartammal rendelkezdő sört?

Figyelt kérdés
A hétvégén áthívtam néhány barátomat, egy kis tavaszi grillezésre és sörözésre. Gondoltam, hogy most ihatnánk egy kicsivel erősebb sört. Tudnátok mondani olyat, ami minőségibb? Az alsópolcos sörökkel hagyjatok!

2019. márc. 6. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Guinness
2019. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
belga sörök általában erősebbek a megszokottnál. ha Pesten vagy, nézz be a Legenda sörözők egyikébe vagy a Rizmajerbe, ott vannak csapolva és üvegben is erősebb sörök
2019. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ismerem a Legendát, nagyon jó hely. Én inkább bevásárló központokra lennék kíváncsi.
2019. márc. 6. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
a Lidlben szoktak lenni belga sörök, Hoegaardent láttam már (azt amúgy egyszer láttam csapolva egy kocsmában a Móriczon), meg Deliriumot is (a fehér üvegűt). meg talán Duvellt is egyszer
2019. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Intersparban szoktak lenni Monyo sörök, ajánlom a Dead Rabbitet, ami egy 9 %-os dupla ipa ;)
2019. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az átlagnál kicsivel erősebbet? Attól függ, hogy eddig Ti milyet szoktatok inni! Én is szeretem az erősebb söröket, ezért olyanokat szoktam venni, amiknek alkoholtartalma minimum 5%, vagy az feletti, gyengébbet nagyon ritkán! A világos söröket szeretem, azokból pedig erősebben ezek a kedvenceim:

Borsodi Mester (5%)

Borsodi Bivaly (6.5%)

Soproni 1895 (5.3%)

Háromkirályok (6.3%)

Carlsberg (5%)

Gösser Spezial (5.1%)

Kronenbourg 1664 (5%)

Stella Artois (5%)

Leffe Blonde (6.6%)

Asahi (5.2%)

A Heineken is 5%, a Zipfer pedig 5.4%, de ezeknek eléggé fanyar ízük van, legalábbis nekem abszolút nem ízlettek, de hát kinek mi... Amúgy a legerősebb a fekete dobozos Faxe 10% !

Barna sörből:

Soproni Óvatos Duhaj Démon (5.2%)

Dreher BAK (7.3%)

Búzasörből pedig:

Kronenbourg 1664 Blanc (5%)

Soproni Óvatos Duhaj APA (5.5%)

Paulaner (5.2%) (nagyon drága!)

2019. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és világosból véletlenül kimaradt a Beck's (5%), bár íze szinte ugyanaz, mint a Borsodi Mester-nek!
2019. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!