Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg attól függ, hogy...

Tényleg attól függ, hogy milyen lesz az ember részegen, hogy mit iszik?

Figyelt kérdés

Azt halottam , hogy Gin-től barátságos, lesz az ember szeretni fog mindenkit! A Whisky-től pedig agresszív! És én meg csak ezeket a piákat birom meg inni: Fahéjas Beherovka, Black Velvet, Dimple, Craigellachie

ezeket az italokat szeretem csak! A legutolso az az isten a számomra! Csak nem mindig van rá pénzem! És a beherovkán kívül mindeggyik whisky! Az előbbi 2-őt meg vagy kocsmákba vagy ha nagyon kevés pénzem van akkor iszok egyébként meg inkább dimple És nem szeretnék tul agresszív lenni! Mert anno meg ittam 0,8 dl piát 2 óra alatt kb! 0,7 dl volt a Dimple kicsit őnző voltam és inkább egyedűl ittam mert amugy is az elott elég jól le húztak! Házibuliba meg kb 1 dl jagerrel meg kínáltak! Utána ki mentünk valahova és hot részegen be szologattam valakiknek nem voltam rossz kedvű se! Tudom ez ember függő is de amikor beherovkát iszok akkor általában szeretek mindenkit ,amikor rossz a kedvem akkor is max lekezelőbb vagyok! De nem balhés! Viszont a whisky-től az voltam egyszer amikor nagyon sokat ittam! 1 hónapba max 1-2-szer iszom le magam.

19/F



2019. márc. 10. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Tuti van benne valami. Barátom vagy pálinkázik vagy whiskyzik. Ha pálinkázik nagyon normálisan tud viselkedni. Ezt betudom annak, hogy vizet iszik közben. De ha whiskyzik egy igazi p*cs. Kötekedő, féltékenykedő áhh kiborító komolyan. Egyszer besokkaltam és felvilágosítottam mekkora idióta ha whiskyt iszik. Na azóta nem issza. Nagyon-nagyon ritkán csúszik csak be.
2019. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez butaság. Aki alapból nem agresszív, az részegen sem lesz az. Nem a személyiségedet változtatja meg, csak előhozza azokat a dolgokat, amit józanul is megtennél, csak nem mered.
2019. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na az gond , gondolom ez alol a legjobb whiskyk amik

még megfizethető magyarul a Jefferson-s meg a Craigellachie sem kivétel! Ha már a Dimple nem volt az! Magyarul akkor mérsékelten kel innom vagy nem tudom!

2019. márc. 10. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, honnan hallottad? Az ember személyiségétől függ, hogy viselkedik, ha részeg, nem attól, hogy épp gint, sört, bort, viszkit, pálinkát, stb, tök mindegy mit iszik, ha ugyanazon a berúgási szinten van. Attól a véralkohol-szintje ugyanannyi, tehát a viselkedése eleve nem befolyásolja az alkohol fajtáját.
2019. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 tudom. Írtam is, hogy emberfüggő van aki bármelyik italtol agressziv részegen! Van aki a egyiktől se! De én pl tudok ahressziv is lenni piátol ugye a dimple meg közönvös is tudok lenni! Meg jóarc is, ugye a a fahéjas beherovka meg kinálnak akkor a rum meg jin!
2019. márc. 10. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Két évtizedes tapasztalatom alapján: Aki alapból nem bunkó, az részegen se lesz az, bármit is iszik. Maximum kicsit hangosabb, vagy közvetlenebb, vagy hülye vicceket mesél, de nem lesz trágár, bunkó, pláne nem agresszív.
2019. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá, az alkohol az alkohol, az alaptermészetétől függ az egész. Van akiből egy kötekedő őrült lesz, van aki meg simán a béke szigete marad, max kicsit beszédesebb elsz stb.
2019. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Minden alkoholos italnak az alkohol a hatóanyaga. Ezért nem lesz más hatásuk rád, legfeljebb akkor ha ezt bemagyarázod magadnak.
2019. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Phoney ***** válasza:

Max. azoknál vannak ilyen fantasztikus különbségek italfajtánként, akiknél (nem feltétlenül tudatos) előítéletek vagy érzelmek kötődnek 1-1 italhoz (vagy az ízükhöz), és ezért ezeknek megfelelően is viselkednek, ha ittasak lettek tőlük.


Az ital fajtája önmagában csak a véralkoholszint változásai miatt számít. Ehhez persze hozzátartoznak a fogyasztási szokások is, mert ha az egyiket mondjuk gyorsabban szoktad inni, vagy több folyadékkal szoktad kísérni, szénsavassal párosítod, stb., akkor a véralkoholszint is másképp alakul. De ez önmagában még mindig nem okoz olyan különbségeket, hogy önző, kedves, rosszkedvű, stb. leszel (hacsak nem azért, mert rosszul leszel tőle.)

2019. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam. A bor az teljesen elvarázsol, a sörtől egy idő után letargiába esek, a vodka csak simán tompít.
2019. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!