Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg attól függ, hogy...

Tényleg attól függ, hogy milyen lesz az ember részegen, hogy mit iszik?

Figyelt kérdés

Azt halottam , hogy Gin-től barátságos, lesz az ember szeretni fog mindenkit! A Whisky-től pedig agresszív! És én meg csak ezeket a piákat birom meg inni: Fahéjas Beherovka, Black Velvet, Dimple, Craigellachie

ezeket az italokat szeretem csak! A legutolso az az isten a számomra! Csak nem mindig van rá pénzem! És a beherovkán kívül mindeggyik whisky! Az előbbi 2-őt meg vagy kocsmákba vagy ha nagyon kevés pénzem van akkor iszok egyébként meg inkább dimple És nem szeretnék tul agresszív lenni! Mert anno meg ittam 0,8 dl piát 2 óra alatt kb! 0,7 dl volt a Dimple kicsit őnző voltam és inkább egyedűl ittam mert amugy is az elott elég jól le húztak! Házibuliba meg kb 1 dl jagerrel meg kínáltak! Utána ki mentünk valahova és hot részegen be szologattam valakiknek nem voltam rossz kedvű se! Tudom ez ember függő is de amikor beherovkát iszok akkor általában szeretek mindenkit ,amikor rossz a kedvem akkor is max lekezelőbb vagyok! De nem balhés! Viszont a whisky-től az voltam egyszer amikor nagyon sokat ittam! 1 hónapba max 1-2-szer iszom le magam.

19/F



2019. márc. 10. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Arra esetleg gondoltál, hogy rossz dologhoz kapcsolod a különböző viselkedést? Ennek a marhaság elméletnek az eredete valószínűleg onnan jön, hogy az ember más társaságban mást iszik, és tévesen az eltérő ittas viselkedését az alkohol fajtájához kapcsolja.
2019. márc. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta 2 ember is hogy a whiskytől elképesztően agresszív és bolond lesz, egyik azt mondta hogy életében 2-szer rúgott be whiskytől az egyiknél részegen vezetett és összetörte a kocsiját, a másiknál meg kidobta a TV-jét az ablakon. Állítása szerint soha nem volt ilyen más italtól. Én személy szerint ezt nem tapasztaltam soha. Alapból békés vagyok, életembe 2-szer voltam agresszív alkoholtól, mind a kétszer kannásbortól még tini koromban, arról mondjuk el tudom képzelni hogy másképp hat mint a többi alkohol mert ugye szőlőt nem nagyon látott, ki tudja mi van benne.
2019. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!