Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi alkoholt kell innom...

Mennyi alkoholt kell innom hogy ne legyen gátlásom, de ne rúgjak be?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 22:35
 1/6 Mansour ***** válasza:
100%
Hármat.
2019. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Egyel kevesebbet, mint a berugáshoz, majd időnként után kell tölteni a szintet.

De míg tudsz magadról lesznek gátlásaid.

Bár attól függ milyen fajta részeg vagy. Én már koptattam le a csajomat buliba, hogy ne haragudjon, de nekem van barátnőm és nem fogom megcsalni. Mikor elmesélték nem tudtam, hogy nevessek vagy sírjak.

2019. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Semennyit. Nem ez a megoldás.
2019. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha szoktál volna inni akkor tudnád. Szóval csak kipróbálni tudod, de nehogy nyilvános helyen! Csak jóbarátok lehetnek ott, akik nem nyomják tele a netet a zizi fejeddel, ha túllőnél a célon és égeted magad.
2019. máj. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél más mennyiség. Nekem 1-2 pohár bor, vagy 1-2 üveg sör. Ez a "jó kedvem van, de amúgy semmi bajom" kategória. Másnap nincs macskajaj, jól vagyok. Ilyenkor egy buliban táncolok is, ha úgy adódik. Teljesen józanon nincs az a pénz :D

Nagyon fontos, hogy ismerd a saját határaidat és állj meg, ha már érzed, hogy többet vigyorogsz a kelleténél, mert könnyű átesni a ló túloldalára.

Általános tapasztalat, hogy a tömény italokkal óvatosan kell bánni. Abból 1dl-nél többet nem innék a helyedben. Ja, és keverni se nagyon kellene a különböző fajta italokat.

2019. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
87%

Egy masszív ivónak egy liter whiskey sem árt meg.

Ha nem szoktál inni, 2 üveg sörnél többet ne igyál meg éhgyomorra.

2019. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!