Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti hány évesen voltatok...

Ti hány évesen voltatok először részegek?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hogy történt? Szüleitek tudtak róla? Esetleg lett valami bünti érte?

2019. máj. 12. 03:21
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam, de amúgy gondolom azért, mert nem a kérdésre válaszoltak :D
2019. máj. 24. 16:43
 32/32 Clay Morrow ***** válasza:
100%

14 évesen

Locsolás alkalmával, minden szart összeittam amivel csak kínáltak, az volt az első kemény ivászatom, azelőtt max 1 sört ittam meg vagy 1 felest.


Persze, hogy tudtak róla, mert barátom is akkor lett először részeg és majdnem alkoholos kómába került engem közbe lehányt, hazaérvén lezuhanyoztam, persze meleg vízzel és abban az időben nagyon "szerelmes" voltam egy lányba, majd miután kijöttem mindenféle zöldséget kezdtem beszélni, meg követelőztem, hogy a "szerelmemet" hozzák tüstént oda hozzám.


Soha nem részesültem büntiben pia-részegség miatt.

2019. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!