Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne helyettesíteni...

Mivel lehetne helyettesíteni napközben a szendvicset illetve kenyeret?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, s célom, a kenyeret száműzni az életemből. Egyrészt kenyérrel nem működik a diéta, màsrészt egyébként is meglehetősen egészségtelen. :)


Nos bár minden létező akaraterőm megvan ahhoz, hogy nélkülözzem, egy kis probléma sajnos mégis fenn áll.


Abban az esetben, ha nem reggelizek, vagy nem viszek magammal szendvicset vagy bármiféle pékárut a suliba, sajnos viszonylag hangosan elkezd korogni a gyomrom.

S ez egy irdatlanul kellemetlen helyzet, amikor csönd uralkodik a teremben.


Korábban próbálkoztam már joghurttal, joghurt+ gyümölccsel, esetleg virslivel, sok folyadékkal, de egyik sem telített el olyannyira, hogy ne jelentkezzen a hangos korgás. Így sajnos vissza kellett térnem a kenyérhez.



Esetleg van valami tanácsotok, hogy mely olyan étellel lehetne helyettesíteni esetleg, amitõl abszolút nem jelentkezik a kellemetlen gyomorkorgás? :-)


Nagyon hálás vagyok előre is minden segítőkész válaszért! 💓:)



2019. szept. 15. 19:49
 1/4 anonim válasza:
80%
Abonett, puffasztozz búza, puffasztott rizs. Egyébként a kenyér nem illeszthető be a diétába de a virsli igen ami szinte csak zsír és magas a kcal tartalma is?
2019. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem túl túl magas a kcal tartalma, kiváltkèpp, hogy az ember nem eszi olyan mennyiségben, mint a kenyeret. S a szénhidrát tartalma pedig majdnem hogy 0. :)

Mindemellett hálás vagyok a tanácsodért, mindenképp megfogadom. 💜

2019. szept. 15. 20:03
 3/4 anonim válasza:
85%
Nem kell teljesen száműzd az életedből, inkább milimalizáld, nekem bejött szálkásitásnál amikor fogynom kellet 110-ről adtam le 8 kg fél hónap alatt, de kenyért is ettem azért, egyszerű a képlet, egyél amit akarsz + dolgozd le jól azt amit bevittél és még többet = Fogyás
2019. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, de szegény iskolás. Egyszerűen rávan, más alternatíva hìján szorulva a kenyérre. Próbáld megy hogy salátát viszel, valamilyen proteinnel és egyél nyugodtan. A reggeli 7-es reggeli után még jó, hogy korog a gyomrod 11-kor!
2021. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!