Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek is romlik a Spar...

Szerintetek is romlik a Spar minősége?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem, de most már többször belefutottam olyanba, hogy rossz volt a zöldség, gyönyörű nagy, puha barack volt a szó szoros ertelmében vízizű, íztelen, a hagyma kívülről jó, belül poshadt, a hús a dátum lejárta előtt büdös, vagy a kifli előző napi, kőkemény. Nagyon nem szeretnék általánosítani, lehet csak ahova én járok, az romlott le.
2019. szept. 19. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem. Én is oda járok leggyakrabban, igaz nem pont a friss áruért.

Zöldség, gyümölcs soha nem ott volt a legszebb, úgyhogy azt ott nagyon ritkán veszek.

Hússal nincs bajom. De azt is szoktam máshol is venni, ha valami speciális kell, pl. kacsa.

Pékáru szerintem kifejezetten jó náluk.

2019. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak ahova én járok, az romlott le. :(
2019. szept. 19. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Némi romlást észrevettem én is, de közel sem ilyen szintűt. Itt inkább a készletekkel van gond, és néhány zöldség már kissé túlérett (nem penészes, csak mondjuk kis foltban puhább). Ettől függetlenül inkább megyek hozzájuk, mint a CBA-ba, vagy a Tuskóba.
2019. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szolnokon a Spar undorito. Rohadt zoldseg gyumolcs, feldurt kiflik pl cigany asszony kezzel turja.

A sutemenyes pultnal 30p csongetes utan sem szolgaltak ki

Budos az egesz uzlet, nagyon koszos is

2019. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább Interspar a megyek .ott valamivel nagyobb a választék.
2019. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy interspar-tól 5 percre lakom, de már nem szeretek oda járni. Régebben még korrekt üzlet volt, bár kicsit drága. Mára a bolt személyzete is leromlott, és ezzel együtt az egész kóceráj. Nem bánnak szépen az áruval, a törékeny kekszeket dobálják, a polcokra úgy odaszuszakolnak dolgokat, hogy nem lehet szépen levenni, 2 még leborul, ha hozzáérsz. De már azt a négyet nyilván lusta visszavinni. Ha valami kifogy nem töltik fel rögtön, legyen az macskakaja, vagy kekszféle, vagy ketchup. És csak a klíma megy nyáron, nincs szellőztetés, mikor belépsz megdöbbentően büdösnek érzed a boltot.
2019. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Legnagyobb baj a Spárral h kb fele annyi alkalmazottat foglalkoztat mint kb 10 évvel ezelőtt és ez látszik meg a minőségen is. Lehet szidni a coop-ot nekem se a kedvencem, de még se leharcolt, életkedvtől megfosztott dolgozókat látok ott.
2019. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pokina válasza:
Szerintem nem.
2020. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pokina válasza:
A gödöllői nem romlott le
2020. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!