Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnàtok nekem olcsó mikróban...

Írnàtok nekem olcsó mikróban elkèszíthető ételeket?

Figyelt kérdés

Csak mikróm van. Napi 1000 forint alatt ki kell jönnie a kajàmnak. Jelenleg sajtszószos tésztàn és bolognai tésztàn élek meg zacskós levesen, szóval ezeket már ismerem. Gondoltam sajtos-sonkàs tèsztàra is. Milyen ételt ajànlanàtok?

Csak normális válaszokat kérnèk!


2019. szept. 21. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyra karikázott nyers krumpli sóval, borssal, pirospaprikával megszórva, vajdarabkák, szalonna-sonka-túrista csíkok, hagymacsíkok. Időnként megkeverni. Pici tejföl. Kb. fél óra alatt kész. Szerintem nagyon finom.
2019. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jénaiba csirkecomb vagy szárny és kockázott bacon. Lefedni folpackkal, néha átforgatni. Nagyon finom, valamilyen körettel.
2019. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha egy megmosott, de meg nem hamozott krumplit megszúrkalsz, kb. 4 percig mikrózod, héjában főtt krumpli lesz. A csirkemell megfő mikróban, ahogy néha leállítva és megkeverve tejbegríz vagy zabkása is. Ha a tojáshoz tejfolt, tejszínt keversz, rántottát kapsz. Poharas süti vagy sült alma desszertnek, esetleg rizskocsh.
2019. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Draga mikróban is ugyanazt lehet
2019. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Négyes, nagyon vicces volt. Az olcsót az ételre írtam, nem arra, hogy mikró olcsó.

A hasznos válaszokat köszönöm!

2019. okt. 4. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!