Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért undorodom az ilyen...

Miért undorodom az ilyen ételektől, mint a disznósajt, körömpörkölt, pacal, párizsi?

Figyelt kérdés
Ha a fentiekre gondolok hányingert kapok, viszont egy egészben sült sertéskaraj vagy egy marha steaktől összefut a nyál a számba. Társadalmi hatás, hogy ez kialakul? Minden fenti tulajdonképpen hústermék, de teljesen másnak gondolom egy állat izomcsoportját megenni, mint a fejét kicsontozva vagy a különböző bőr- és kötőszöveti elemeket összemixelve rúdba.
2019. nov. 2. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nyilvan ha ra lennel szorulva es nem tehetned meg hogy steaket egyel hanem csak koromporire futna akkor mit csinalnal? Mellesleg egy kicsit mas ízük van nyilvan de az igazi hazi pl teperto teljesen mas izu mint valamj bolti.. szoval vidéki vagy jo hazi pacalt, porit probald majd ki
2019. nov. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%

Én sem szeretem ezeket az ételeket ,de ez van.


Nincsen olyan étel amit minden ember szeretne

2019. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én fura vagyok, pont az elentéted. Szeretem a pacalt, pörkölteket..stb, de ezeket a száraz húsokat, amit meg se sütnek rendesen nem bírom megenni.
2019. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a steaktől lesz hányingerem, nem tudom hogy tudnak megenni emberek olyan húst, ami nincs megfelelően hőkezelve. Lehet, hogy finom, de ez miatt én nem enném meg. Láttam, hogy készítik a többi általad említett dolgot, élelmiszeriparban dolgozom, de abszolút nem érdekel ez a tény. Sok más dologtól undorodnál, amiről most még nem tudod hogy készül, de szívesen megeszed mit sem sejtve
2019. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert undorítóak. Én is utálom őket.
2019. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Semmit nem szabad veszendőbe hagyni mind csupa ízletes finom nyalánkság😋😋😂a sult disznóorr disznófül es köröm egyvelege igazi mennyei lakoma😋😋sült vér es a pacal az igazi magyar ember nem válogat amiből áll egy állat mind ehetővé teszi még a herét is. Lasd kakas here pörkölt agy stb. A tobbi mind tápos csirke nem tudják mi az igazi🤭🤭
2020. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!