Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket lehet hosszabb...

Milyen ételeket lehet hosszabb ideig a föld alatt tárolni?

Figyelt kérdés

Bizonyos helyekre akarok elásni olyan kajákat amikkel később életben tudok maradni. A konzervek ugye alap, de hogy kenyér helyett is legyen valami arra gondoltam pet palackokba rakok riszt, és ezeket 1m-re leásom a földbe. Pont van hozzá egy fúró eszközöm amivel tudok jó mély lyukakat fúrni, és gondolom 1m-en már nem fog szétfagyni semmi...

Milyen más kajákat lehetne még elásni?



2019. nov. 2. 10:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

“ egy éves rehab segíthetne, de oda nem megyek be bármi is történjen”


Miért is nem?

2019. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
# 11 Azért mert egyszer már voltam, és nem tudok együtt élni más emberekkel hosszabb ideig. Mellesleg van egy ismerősöm aki végig csinálta, és ő is vissza esett. Valójában nem is hiszek benne Kb talán 5-10% esélyét látom hogy azzal végleg le tudnák szokni. Gyenge jellemű ember vagyok, és nincs már önbecsülésem, nem hiszek magamban. Nem megyek be mert igazából félek tőle!
2019. nov. 2. 12:24
 13/33 A kérdező kommentje:

Végül is azt belátom kicsit húzósabb lehet télen kint aludni, és éhezni meg minden - mint hogy bemenjek egy bentlakásos rehabra, de én mégis ezt az irányt választom. Ez az én életem, és ezért tudom hogy ezt már nem lehet helyre hozni, és én inkább kint alszok romos épületekben, és macska kaját eszek ha kell a kukából, vagy bármit bevállalok, mert nem fogok tudni leszokni, és direktbe végezni sem akarok magammal. Követem az utat, mert nekem ezt adta az élet, és nem látok más lehetőséget. Én már elfogadtam a sorsom, nem is ezért írtam ki a kérdést.

Viccesebben megfogalmazva játszok egy kis túlélősdit, és próbára teszem magam mint ember hogy mennyit lehet kibírni. Végül ha elbukok se nagy baj, mert akkor legalább véget ér a szenvedésem.

Viszont ennyire nem akartam eltérni a témától, de végül is köszönöm a válaszokat ;)

2019. nov. 2. 12:41
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, véletlenül se adj esélyt magadnak, jobb lessz halálra fagyni, mint bemenni a rehabra
2019. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nap éhezésbe nem lehet belehalni.
2019. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

# 15

Hááát nem tudom... Nekem a legdurvább 3 nap volt ami alatt semmit nem ettem. Viszont az előzménye az volt hogy hetekig speedeztem, és ez eléggé kiszívta az energiámat. Egy présház melletti pincében húztam meg magam, és akkor tél közepe volt. A pincének az oldalán lehetett csak kijönni egy kis lyukon, egy kötélen. Senki nem lakott arra, szóval hiába is kiabáltam volna, senki nem hallotta volna meg. Szóval az előző 2 hétben is eléggé le volt terhelve a szervezetem, és a mínuszokban amúgy se aludtam sokat. Volt pár konzervem azokat ettem, meg néha egy-egy ismerősöm behívott egy zsíros kenyérre. Na most ott voltam lent a pincében, és mikor már 3 napja egy falatot se ettem már hallucináltam. Alakokat láttam éjszaka, és nem létező emberekkel beszélgettem. Reggel egyre nehezebbe volt mindig kimászni a kötélen, a 3. nap után érzetem hogy kb itt a vége. Több óra is lehetett mire sikerült kimásznom, mert annyira nem volt erőm.. Ez egy kis falu, és jól ismertem a környéket, de akkor konkrétan azt sem tudtam hol vagyok.. (és ez nem a drogozás miatt volt) Igaz inni sem nagyon tudtam mert a közkútból nagyon hideg vizet tudtam csak szerezni, és nagyon fájt a torkom is. Akkor elindultam egy ismerősömhöz aki onnan pár kilóméterre lakott, és szerintem ha csak kicsit kell tovább menni az út közepén esek össze. Hallucináltam, és többször pl azt láttam a földön pénz van, meg az eldobált szalon cukros papírokra azt láttam hogy van benne szaloncukor. Egy teljes téboly volt, és annyira össze volt szűkülve a gyomrom hogy mikor az ismerősöm megkínált rántott hússal, csak egyet tudtam enni, és úgy is alig bírta ki a hasam.. Nem a néhány nap éhezésbe haltam volna bele, hanem abba hogy ha még egy napig nem eszek, másnap már nem tudtam volna kimászni abból a lyukból ahova be kellett mennem, mert ha nem akkor 1 éjszaka alatt megfagytam volna...

2019. nov. 2. 13:46
 17/33 A kérdező kommentje:

Viszont szerintem a kérdés "háttértörténetét" már elég jól kiveséztük már, és talán így jobban érthető, hogy nem egy világvége armageddonra készülök, hanem valós problémákkal akarok szembenézni.

Ha esetleg valakinek van jó ötlete az igazi kérdéssel kapcsolatban, akkor továbbra is várom a válaszokat...

2019. nov. 2. 13:52
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest elég ép még az agyad. Ha valaki ennyit cuccol, annak már akkor is le van amortizálódva az agya, ha tiszta. Mármint értelmesen fogalmazol.


Megértelek valahol, mert tudom, hogy aki ilyen szinten függő, az nem látja már a kiutat, pedig van. Azt írod 5-10% esélyt látsz arra, hogy meggyógyulj a rehabon. Az már éppen elég! 0.0001% is esély, nem hogy 5! Ne vedd el ezt magadtól.

2019. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes történet...
2019. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Olajos magvakat is raktározz el. Mogyorót, diót, szotyit.
2019. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!