Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket lehet hosszabb...

Milyen ételeket lehet hosszabb ideig a föld alatt tárolni?

Figyelt kérdés

Bizonyos helyekre akarok elásni olyan kajákat amikkel később életben tudok maradni. A konzervek ugye alap, de hogy kenyér helyett is legyen valami arra gondoltam pet palackokba rakok riszt, és ezeket 1m-re leásom a földbe. Pont van hozzá egy fúró eszközöm amivel tudok jó mély lyukakat fúrni, és gondolom 1m-en már nem fog szétfagyni semmi...

Milyen más kajákat lehetne még elásni?



2019. nov. 2. 10:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

A rehab szerintem csak azoknak sikerül, akik tényleg le is akarnak szokni a szerről, és új életet kezdeni. Ha nem akarod, csak arra vársz, hogy mások megoldják helyetted, az valószínűleg kevés.

Ez a baj a kábítószerekkel, létrehoznak az agyadban egy világot, ahol jól érzed magad ideig-óráig, aztán a való élet ehhez képest sivárnak tűnik, tele küzdelemmel, hétköznapi problémákkal. De ez a valóság, a másik csak a fejedben létezik, és megfizeted az árát az "utazásnak". Az egészségeddel, az emberi kapcsolataiddal, a pénzeddel. Szerintem túl nagy ár, és nehéz innen visszafordulni. Az "anyag" az agyadat is megváltoztatja, belekavar a hormonjaidba. Hosszú idő, mire újra egyensúlyba kerülhetsz. Sokan ezt nem tudják kivárni, és újraépíteni az életüket, újra felfedezni a való élet örömeit, találni valami mást, ami boldoggá teszi őket. De van, akinek sikerül.

2019. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Jó, én le akarok szokni, és mindent meg fogok próbálni, kivéve a rehabot!

Most is már jó ideje tiszta vagyok, és ezt az irányt próbálom folytatni..

Egyénileg itthon fejlesztem magam, olyan dolgokkal foglalkozok amik még érdekelnek (kvantumfizika) vagy pl meditációt gyakorlok hogy minél jobban "egységbe" hozzam a tudatom. Hátha ezzel is egyszer áttörést érek el..

De emellett reálisan látva a helyzetem, lépéseket teszek annak érdekében is, hogy ha újra balul ütnek ki a dolgok akkor minél tovább még életben tudjak maradni.

Végül is amíg életben vagyok bármi lehet.. (addig bárhogy dönthetek)..

2019. nov. 4. 08:51
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy? Mi a helyzet azóta veled?

2019. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!