Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sportszelet kodókat mikor...

Sportszelet kodókat mikor érdemes feltölteni?

Figyelt kérdés

Rengeteg sportszeletcsokinak a kodja van meg, persze a csomagolást értem ezalatt amiben a kód van.


A mostani promociónál napi 30k-t vagy a főnyeremény 1 millió.


A kérdésem az lenne hogy például ha pályáznák a napi nyereményre akkor a nap melyik szakaszában lenne érdemes feltölteni az összeset vagy egy részét?


Arra gondolok hogy esetleg ugy csinálja a cég hogy a nyeremény van egy napra és valaki feltölt egy kodot megnyeri akkormár én nem kaphatom meg akármennyit is töltök fel vagy teljesen más a rendszer mint én gondolom? Bármit meghallgatok.



2019. nov. 7. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen feleslegesen kombinalsz, meg kattogsz rajta. Nap vegen a rendszer osszesiti a bekuldott kodokat, es abbol sorsol, ennyi. Mindegy mikor kuldod be, az adott napra bekuldott kodok azonos esellyel indulnak.
2019. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor csak tényleg hülye voltam, és tökmindegy. Köszi, tudom hülye kérdés, de érdekelt azért.


ÉS hogy jobb? Ha feltöltöm egy nap mindet vagy részletekben?

2019. nov. 7. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
kodó?
2019. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: latom megertetted.


Az aznap bekuldott kodokat sorsoljak. Ha egy nap egyet kuldesz, akkor 1/(osszes aznapi) az eselyed. Ha kettot, 2/(osszes aznapi), de ha emiatt masnap nem kuldesz be semmit, akkor masnap 0 az eselyed. Es mivel sok sportszelet fogy, az 1/nap vagy akar a 8/nap is eleg kicsi eselyt jelent.


Nincs 'nyero strategia', hiaba akarsz mindenkinel okosabb lenni.

2019. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!