Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy képes osztálytársam arra...

Hogy képes osztálytársam arra hogy egész nap nem iszik nem eszik és wczik?

Figyelt kérdés
Naszoval 12.es vagyok idén új osztálytársam kaptunk aki totál fura mert úgy beszél mint egy autista és antiszociális is nagyon vagyis azért néha kérdezget minket a tananxagrol de mintha a valaszainkat se fogna fel teljesen. És észrevettük hogy sose láttuk a 3 hónap alatt eddig se inni se enni se elmenni a mosdóba pedig ez hosszú idő. De tényleg soha. Megkerdezte egyszer vki h mit eszik erre csak azt mondta nem éhes. Nade mindez 8-15hig? Hogy képes erre vagy van valami betegség? O nem igazán beszél semmit magáról de ezt így nem tudjuk hova rakni. Fenyevonek meg nem mondanám mert molett alkat.
2019. nov. 13. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én a középiskolámban egyszer sem mentem el wc-re, én is 12.-es vagyok. Egyszerűen kibírom délutánig (néha még este 8 ig is). Arról, hogy nem eszik meg az ő dolga, lehet reggel bezabál, utána délután eszik, vagy egyszerűen csak keveset eszik.
2019. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyenek vagytok akkor nem csoda hogy nem beszél veletek. Amúgy nincs abban semmi hogy valaki nem eszik az iskolában, én sem vagyok éhes olyankor pedig nagy darab embör vagyok ;).
2019. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is rendesen reggelizem otthon, amikor hazamegyek eszem és idegen vécét nem használok, kivéve ha beteg vagyok és megy a hasam, vagy felfáztam.

Egyébként nálatok valaki vezeti, hogy ki és hányszor jár vécére?

2019. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én se mentem el mosdóba az iskolában. Miért? Mert. Semmi közöd hozzá.
2019. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Elmondták előttem a lényeget. Annyit tennék hozzá: mi közöd ahhoz hogy más mit csinál mit nem csinál?
2019. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy a sulivédőnő és az ofő is minket kérdezget már, mert nem tudnak szót érteni vele és feltűnt nekik. Mert van hogy szünetben felkapja a táskáját és csak járkál és néz maga elé. Mi ilyenek vagyunk? Milyenek vagyunk? Csak mert érdekel minket hogy miért csinálja ezt? Szeretnénk megérteni őt és kedvesek vagyunk vele. Azt hittük nem érzi magt biztonságban vagy valami de mindenki jófej hozzá. Csak magáról sose beszél semmit. Szerintem természetes hogy azért tudni akarunk arról aki hirtelen utoló évben sulit vált és csak azért utazik ide meg haza 1 órát hogy bejárjon ebbe a suliba. Lehet hogy semmi közünk hozzá, de valami nincs akkor sem rendben. De mindegy akkor lehet nincs különösebb oka, majd ha akar mesel magáról.
2019. nov. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!