Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Minden étkezés után fogyasztok...

Minden étkezés után fogyasztok csokit, ha nem akkor kb rosszul vagyok, hogy nem zártam le az kaját édessel. Mit kezdjek, hogy szokja le erről?

Figyelt kérdés

Jó lenne végre leállni. Úgy érzem magam mint egy függő.

19l


2019. nov. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon egyszerű: holnaptól ne csináld.
2019. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Van olyan,hogy csokoholizmus!
2019. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
szerintem fokozatosan csökkentsd a csoki adagot :)
2019. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
En is hasonlo helyzetben vagyok
2019. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is napi többször ettem édességet, általában reggeli és vacsora után, apránként csökkentettem. Pl. próbálj gyümölcsöt vagy magokat (dió, mandula, mogyoró stb.) fogyasztani, esetleg rágózni étkezés után.


Nekem ezek a módszerek váltak be, ha eszem is édességet, az már ritkán jelent csokit.

2019. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Vagy van az a módszer is, hogy megbarátkozol a függőséggel, szarsz az egészbe, és eszed tovább a csokit.
2019. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!