Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Egyéb kérdések

A kérdés

Minden étkezés után fogyasztok csokit, ha nem akkor kb rosszul vagyok, hogy nem zártam le az kaját édessel. Mit kezdjek, hogy szokja le erről?

Jó lenne végre leállni. Úgy érzem magam mint egy függő.

19l

nov. 20. 21:27  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon egyszerű: holnaptól ne csináld.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 20. 21:34 Privát üzenet
Van olyan,hogy csokoholizmus!

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 20. 21:36 Privát üzenet
szerintem fokozatosan csökkentsd a csoki adagot :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/6Időpont nov. 20. 21:49 Privát üzenet
En is hasonlo helyzetben vagyok

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 20. 22:06 Privát üzenet

Régen én is napi többször ettem édességet, általában reggeli és vacsora után, apránként csökkentettem. Pl. próbálj gyümölcsöt vagy magokat (dió, mandula, mogyoró stb.) fogyasztani, esetleg rágózni étkezés után.

Nekem ezek a módszerek váltak be, ha eszem is édességet, az már ritkán jelent csokit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 20. 22:44 Privát üzenet
Vagy van az a módszer is, hogy megbarátkozol a függőséggel, szarsz az egészbe, és eszed tovább a csokit.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont nov. 21. 16:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy étteremben van határ, hogy meddig lehet bent lenni, ha fogyasztok?
2es típusú cukorbetegséget állapítottak meg nálam. Az orvosom tanácsolta a teljes kiőrlésű termékek fogyasztását. Mérem a cukrot minden étkezés után ahogy elő van írva. Miért van...
Ha rendszeresen csípős, erős dolgokat fogyasztok annak lesz valami következménye?
Ha edzés után Protein port fogyasztok, akkor az felér egy kiadósabb vacsorával is?
Kondi terembe járok, és vettem 1 kiló 100% os fehérjét. Minden edzés után 2 kupával fogyasztok el, (ez a haladó adag, mondta a tulaj). Van valami szabálya, hogy mikor veszem be?
Epe problémám van. Kérdésem, étkezés után, ha az epémnek nem tetsző ételt fogyasztok, mennyi idő múlva jelentkezhetnek a görcsök? Lehet olyan, hogy csak napok múlva?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!