Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi terembe járok, és...

Kondi terembe járok, és vettem 1 kiló 100% os fehérjét. Minden edzés után 2 kupával fogyasztok el, (ez a haladó adag, mondta a tulaj). Van valami szabálya, hogy mikor veszem be?

Figyelt kérdés
Pl utána nem ehetek, vagy inkább csak lefekvés előtt igyam meg? Ha nem edzek megfelelően elhízhatok tőle?

2014. okt. 9. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Edzes utan ajanlott hogy gyorsan visszatoltsd az izmokba a tapanyagot.

Meghizni nem fogsz tőle,nincs benne annyi kaloria.

2014. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
haladó adag?:DDDDDDDD
2014. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kupával? Ez nem misebor.
2014. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak 100%-os a fehérje? Abból 4 kupával kell bevenni. Mellé megenni mészhidrátot, és 3 adag protektint.
2014. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.) nincs száz százalékos protein, még az izolátumok is ez alatt vannak.

2.) nincs haladó adag, a fehérjét úgy szokás belőni, hogy kiegészítse a napi fejérjeadagot amit a testtömeg alapján kell számolni

3.) ez nem gyógyszer, lásd 2.) pont a többiért: legjobb edzés után, de reggel is. a rendes kajával ellentétben nem terheli meg a gyomrot és gyorsan felszívódik.

4.) mitől híznál el? elolvastad mi van benne? CH minimális benne, zsír sincs, mástól meg nincs hízás.

2014. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 100% a proteinek nevében azt jelenti, hogy mind a 100% tejsavóból van benne, nincs mellette szója. Nem a fehérjetartalmat jelenti. Szóval nagyon nem vagy képben még, de majd belejössz.

Nem kupára fogyasztjuk, hanem testsúly alapján.

Nem hízol tőle, mert az egész napi össz kajabevitel számít!

2014. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, valóban nem vagyok képbe az Edzőm ajánlotta, és valahogy mindig elfelejtettem utána kérdezni. Továbbá a haladó adagot csak úgy következtettem, ugyanis legelőre,, Kezdő adagokat'' kaptunk haverommal. És itt a két Kupa alatt kb egy fél vizes pohárnyit értek. 75 kiló vagyok,
2014. okt. 9. 17:52
 8/9 kakao01 ***** válasza:
60%
a két kupa mellé tolj egy kis ostyát is hogy visszatölsön
2014. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hahaha...... -.-''
2014. okt. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!