Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság, hogy ha...

Szerintetek bunkóság, hogy ha koccintásnál nem hogy nem néznek a szemembe de még csak nem is koccintunk? Hanem csak egészség aztán lehúzza rám se nézve?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 07:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ez csak nekem olyan fura.
2019. dec. 19. 08:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első 3-4 stampedlinél még koccintunk, de akkor sem nézegetjük a másik szemét mert kilötyöghet a drága pia. Ivás után már jöhet a szemkontakt.

Kézfogásnál illik a másik szemébe nézni, bár néhány feles után ilyenkor könnyen elcsúszhat egymás mellett a kezünk :)

2019. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez csak az én hülyeségem, hogy rosszul esik 😀
2019. dec. 19. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon mindenen meg lehet sértődni, meg lehet hisztizni, csak rohadtul fölösleges.
2019. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felessel mi sem szoktunk koccintani mert tényleg kilötyöghet, felesleges bonyolítás. Azért egymásra nézni illik de ha kettőnél többen vagyunk akkor ez megint kb lehetetlen. Ha ketten isztok akkor nézz te rá simán. De nem tartom ezt olyan bunkóságnak amin megérne sokat pattogni.
2019. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel ki hogy gondolja. Nem is az a baj h nem koccint hanem hogy majdnem hogy háttal áll és mondja h egészségedre 😅 csak fura na
2019. dec. 19. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:

van par koccintasnaci akik kiakadnak erre de az emberek 80 %-a csak

koccint v igenye soncs ra. pl nekem se, de ha mar nagyon akar vki akkor odanezek, 20bol 1x ha viszonozzak. erre nincsenek ilyen nagy illemfejezetek. mindenkinahogy jolesik

2020. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!