Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek a jelenlegi...

Szerintetek a jelenlegi helyzetben mi a biztonságosabb? Menzás kaját enni, vagy otthon készíteni az ételt?

Figyelt kérdés
Konyhán fizettem elő ebédre (ott ahol egyébként az iskolásoknak is főztek eddig) ételhordóban hordom haza minden nap, tehát nem ott eszem meg. Most arra gondoltam lemondom, szerintetek biztonságosabb ha a járvány alatt csak otthon készült ételt eszek?
2020. márc. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oly mindegy hogy otthon főzöl vagy veszed az ebédet. Nem tudhatod hogy honnan van rá esély elkapni.. 1.vásárlás közbe bárkivel össze futhatsz aki esetleg vírusos... Vagy ha mész az ebédlőbe ott sem tudhatod. Gondolom többen hordják onnan a kaját.. Így esélyes mind a kettő. Viszont a boltok polcai üresek.. :|
2020. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az otthoni biztonságosabb.
2020. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A menzán elvileg ételhigéniás képzésen átesett emberek főznek, speciális rendszer van a hűtőkre, mosogatásra, vágódeszkákra.

Neked otthon van színkódolt deszka, 90°c mosogatógép, kötény, hajháló, kesztyű? Hidd el, most olyan a vendéglátás mint a szívsebészet.

Eddig is volt higénia, de most 10x durvább követelmények lesznek.


(Forrás : 7 évet dolgoztam vendéglátásban)

2020. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!