Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni a...

Hogy tudnám elfogadni a jelenlegi helyzetet?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok megbékélve a mostani lakásunkkal, nagyon le van amortizálva , kevés a bútor , és szegényes az egész. Sajnos nem tudok ellene nagyon mit tenni mivel még csak 17 éves vagyok.De így hogy ennyire "nem szép" nem szívesen hívom el ide a barátnőimet és nem is szeretem mondogatni.Nagyon érzékenyen érint ez a téma , például ha meglátom hogy valakinek szép lakása van (nem giccses, hanem otthonkás, hangulatos) akkor rossz érzés kap el és szégyenérzetem van. Próbáljuk itthon kicsit szebbé tenni a helyzetet szőnyeggel vagy valami hasonlóval.Csak egyszerűen nem tudom itt jól érezni magam. És ez arra is vezet hogy nagyon sokat tanulok,hogy ha majd felnövök jó anyagi helyzetet biztosítsak a családomnak és magamnak. Csak addig még ki kell bírnom így.Valami ötlet esetleg hogy hogyan szeressem egy kicsit jobban ?

2017. jan. 8. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Dobálj ki mindent, ami nem tetszik és nem feltétlenül szükséges.

A többi bútort pedig át lehet festeni. Így menőbb lesz.

A lakást is k tudod festeni, az is segít.

2017. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!