Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek milyen...

Ti is észrevettétek milyen rossz lett a Pöttyö túró rudi az utóbbi néhány hétben? Mintha a csokibevonatot lecserélték volna valami nugátos silány valamire.

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért emlékszem a régi túró rudira, mert gyerekként eleinte nem szerettem. Talán azért, mert nem igazán édes, hanem kimondottan savanykás ízű volt a töltelék, olyasmi, mint az aludttej és darabos, nem olyan krémszerű, mint a mostaniak. Később azért megeszegettem és most már visszasírom azt régit. Az újak közül talán ezért kedvelem jobban a joghurtost, mert az áll közelebb ahhoz az egykori savanykás ízhez, a többi nekem túl édes.
2020. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #4-es leírt, azt régen én is észrevettem, ez egyértelmű változás!


Csak épp nem az utóbbi néhány hétben, (lehet, hogy most is volt változás, nem követem nyomon már annyira)

Hanem egy 30-35 évvel ezelőttihez képest!


A csoki sokkal sötétebb, vastagabb, ropogósabb volt, alig lehetett úgy megenni, hogy ne kezdjenek leválni nagy hasábok.

A túró közel sem volt annyira édes, mint akár 1 éve, akár 10 éve, se annyira krémes.

Ja, és szörnyű csomagolása volt, kicsit volt vízlepergetőbb egy sima papírnál. Természetesen ez a nyitást segítő piros műanyagszalag se volt rajta, mint ahogy semmi máson se.


Úgyhogy ha ezt a vonalat erősítették tovább, mint amit évtizedekkel ezelőtt elkezdtek, hogy a csoki egyre kevésbé csoki, a túró egyre kevésbé túró, ellenben jó édes, hogy elnyomjon minden más ízt, az elég elszomorító.

2020. máj. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4.vagyok. Igen, már túl édes és túl krémes. Lehet nagy bevétel lenne nekik, ha újra gyartananak retro rudit, mint ahogy pld Zizi is kapható, meg más egyéb retro termék, és láss csodát... Fogynak... 😉
2020. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát a Pöttyös rudin még csak nem is csoki van... hanem bevonómassza. Szóval alapból messze áll a bevonat a csokoládétól
2020. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!