Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani könnyen...

Tudnátok mondani könnyen összedobható, egészséges, mégis laktató ételeket?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy edző programot, viszont nem igazán tudom mit kell ilyenkor enni. Ma reggelire piritost ettem, pár banán karikával a tetején, ebédre rizst, cukkinis, paradicsomos csirkemellel. Viszont vacsorára nem igazán van ötletem.

2020. máj. 18. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Csulok pekne modra (csak be kell vagni a sutobe) ... mire legyurod magad el is keszul.

Persze ha lany vagy, egyel sok csirkemellet ... de ferfi ember nem eszik ilyeneket.

2020. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit kell ilyenkor enni? Nos..a legegyszerűbb válasz az, hogy mindent ha belefér az adott napi kalória adagodba.


Kezdőként érdemes számolni a kalóriát.


Reggelenként rostban gazdag ételt kell enned valami édessel. Az agyad reggel cukorra vágyik, minimálisan ezt meg is kell adnod neki.


Pl zabot megfözöd és felkarikázol hozzá banánt, reszelsz almát és akár fahéjjal betolod.

A zabban lévő rost hosszantartó energiát biztosit illetve stabilizálja a vércukor ill koleszterin szinted.


Délben alacsony glikémiás indexű köretek: basmati vagy barna rizs, köles, bulgur, kuszkusz, quinoa. Hozzá fött zöldség, illetve ha nem vagy vegán akkor valami húst. Ha lehet ne vöröset. Maradj a fehérnél de ha megteheted akkor halat. A hal a legjobban emészthető állati fehérje.


Este semmiképp ne zsirosat..valami könyedet. Saláta kis csirkemellel vagy valami hasonló hipszter étel. Én pl megkenek két kis barna kenyeret, megkenem humusz krémmel, teszek rá tofut meg vegán "sajtot"..hozzá pedig 1 paradicsom, 1 paprika, meg kis ubi.

2020. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Ugy remlik Swarczi azt irta az "Utam a csucsra" cimu konyveben, hogy felkilos sztekeket evett felkilos sztekekkel.
2020. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sch
2020. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!