Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretem a tejet. Azt mondják...

Szeretem a tejet. Azt mondják nem egészséges. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 22. 12:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egészséges.
2020. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Elvileg sok a hormon benne amitől ragyásak leszünk
2020. ápr. 22. 12:33
 3/42 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg a házi, de az is módjával.
2020. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha nem reagál rá rosszul a szervezeted, akkor nyugodtan ihatod. Én gyerekként imádtam, mostanra viszont egy deci tejtől is 2 óráig ülnék a WC-n, így már évek óta egy kortyot se ittam.
2020. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes kérdés. Csecsemőkorban az emésztőrendszer nincsen kifejlődve ezért érkezik a táplálék tej formájában. Felnőtt korukra már nincs ilyen probléma. Azonban. Az állatvilágban nincs még egy olyan élőlény ami megissza a másik állat tejét. Egészségesnek nem tudom, hogy mondható - e. Én is szeretem és ártani szerintem nem árt. Persze mindekinek máshogy reagál rá a szervezete. Ki kell próbálni, hogy milyen nélküle illetve vele.
2020. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
"Az állatvilágban nincs még egy olyan élőlény ami megissza a másik állat tejét" Jajj ez olyan gagyi szöveg...Meginná az ha hozzá tudna jutni.Rakj a kutya ,macska ,farkas ,medve,sündisznó satöbbi elé egy tállal és megissza...
2020. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
12%

Ocsmany lesz a borod tole, hogy egyeb bajokat okoz-e, azt nem tudom. Egeszsegesnek nem mondanam, maximum semleges, ha a pattanasos bort nem szamoljuk, mivel a bolti tejben sok tapanyag nincsen, azt meg hagyjuk, hogy mivel probaljak eladni, nyilvan nem ugy fognak semmit reklamozni, hogy he, ez egy liter tejizu viz, ha izlik, akkor vedd meg.

Egyebkent en kb napi 2 deci laktozmentes tejet iszom a kavemmal, ennyitol nem tapasztalok valtozast az arcomon, de ha mar esetleg gabonapelyhet is veszunk (nagyon ritkan szoktunk), es ugye abbol eszek amikor van minden nap, akkor mindig kijon valami ocsmany pattanas az allkapcsom kornyeken.

Szerintem alapvetoen a tej a bebiallatoknak / embereknek van, es belegondolva fura, hogy megisszuk, amugy rizstejet szoktam venni, csak most at kellett ternem a csoro valtozatra, a laktozmentes tejre :D

2020. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
81%
Egy kifejlett farkasnak már nem a tej a fő táplálékforrása. Mert már nincsen rá szüksége.A kecske még a kartonpapírt is megeszi ha odarakod neki.....
2020. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 hollófernyiges ***** válasza:
84%

"Az állatvilágban nincs még egy olyan élőlény ami megissza a másik állat tejét"


Miért, olyan van, amelyik mandulatejes párolt brokkolit eszik? (vagy mit esznek a vegánok)


Egyébként meg:

[link]

2020. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%
Még jó, hogy a macskák nagy része laktózérzékeny :D Nem kopik ki az emberek fejéből, hogy a macskának a tej milyen jó táplálék. Holott nem.
2020. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!