Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fehérje porból melyiket...

Fehérje porból melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Néha a futkarozós napjaimon, amikor nincs időm leülni ebédelni akkor ahelyett, máskor meg vacsira szeretnék fehérjeturmixot inni. Tudnátok tanácsot adni milyet válasszak?
2020. máj. 27. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

A legolcsóbbat. Nincs különbség... a fehérje az fehérje.

Esetleg az ízekkel variálhatsz.

2020. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Intersparban lehet kapni egy adagnyi tasakot néhány BioTechUSA fehérjéből, ami kóstolásra pont alkalmas. Protein por névvel megtalálhatod az online felületükön. Lehet, hogy más hipermarketben is megtalálható,

keress rá. Alkalmi fogyasztás esetén lehet, hogy kifizetődőbb is a szóló tasak. Most épp akciós is. :)

2020. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó; köszönöm a tippet, megpróbálom ezt az egy tasakosat. Nem tudtam h spárban is lehet kapni ilyesmit -mondjuk sosem kerestem- Ez a kis kiszerelés meg akkor pont nekem való :)
2020. máj. 28. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta mind a BioTechUSA, mind a Scitec (talán ez a két legismertebb márka) gyárt kis zacskós fehérje porokat. A különbség annyi, hogy én úgy tudom a Scitec "sokkal" több cukorral árulja, mint a Biotech. Azt viszont ne feledd (és ez a zacskóra is rá van írva), hogy nem pótolja az étkezést.
2020. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az infót. :) Ebédre valóban kevésnek bizonyult,de sajnos akkor sincs időm mindennap nyugodtan ebédelni. Vacsorára viszont (még futás után is) pont jó 😊
2020. jún. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!