Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét válasszak?

Milyen fehérjét válasszak?

Figyelt kérdés

Igazából arról érdlődnék, hogy milyen eredetű protein készítménnyel kellene kezdenem a tömegelést.

Tejsavó, marha, tojás/tej, növényi eredetű fehérje, melyik lenne a legjobb választás? Természetesen csak kiegészítés képpen hasnálnám a már meglévő étrendem mellé.


Ami fontos lehet, ektomorf testalkatú, vékony, nem hízékony srác vagyok.


Nagyon gyerekcipőben járok az edzés terén, szívesen fogadok tanácsokat.



2018. júl. 6. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha beviszel elég fehérjét szilárd kajából, akkor semmilyer ne vegyél..az az praktikus, jól jön, ha nem tudsz valamiért enni, vagy melózol, utazol es gyorsan kell tápanyag. Ha nem korlát a pénz akkor Scitec WPP-t ajánlom, teljesen hagyományos koncentrátum. Gazdaságosabban MyProtein Impact Whey(talán ez a neve), vagy Gym Beam.
2018. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kevesbe fejlodni, ha csak szilard etkezesbol fedezed a feherjebeviteled, ez tudod?
2018. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha mindenkepp ajanlani kell valamilyen feherjet, akkor 100% Whey Protein Professional. Vannak joval olcsobbak, de hiaba, ha a minoseguk rossz.
2018. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az igazat megvalva, kiegészítés képpen szeretnék egy kis fehérjét bevinni, mert az utóbbi hónapokban (elsősorban munka miatt, sokat ingázok munka idő alatt) kissé szedett-vedett az étrendem.


Köszönöm az eddigi tanácsokat!

2018. júl. 7. 08:05
 5/10 nemaRendőrség ***** válasza:
55%

Én a marhát ajánlom

Növény alapút semmiképpen

2018. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Marhát ne vegyél. Túlárazott kollagén. Az olcsóbbak is jók, nem muszáj scitec 100% wpp. Nem lesznek az olcsóbbak annyira édesek talán, meg tovább kell rázni esetleg, de ezt is eltúlozzák. Nekem a stillmassos fehérje is pont olyan jól oldódik shakerben, mint a sciteces annó. A beltartalma meg még jobb is fele áron..
2018. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Probaltam ezeket a meglepoen olcso feherjeket, erzodott is rajtuk, hogy miert olcsobbak. Nem oldodtak, rossz volt az izuk, hanyingerem volt toluk, rosszul emesztettem oket.
2018. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nemaRendőrség ***** válasza:

@6

Mégis jobb mint a tejsavó.

Plusz nincs benne laktóz sem

2018. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nemaRendőrség ***** válasza:
2018. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenre van valami "cikk" meg "tanulmány". Ha valakinek nincs laktózérzékenysége, semmi baj nincs a tejsavóval. Sose puffadtam tőle, pattanásom se lett soha. Amúgy meg ott az izolátum. A marhát meg emésztheted úgy, ahogy akarod, kollagénből túl sok izom nem fog nőni. Nehogy azt hidd, hogy a tiszta marhahúsból csinálják ezeket...
2018. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!