Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik fehérjét válasszam?

Melyik fehérjét válasszam?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy

[link]


Tejsavo fehérjéket nem tudom megemészteni, laktozmenteset sem. Ilyen esetben a vegán vagy a marha fehérje a jobb? Miért?

Ezeket lányok is fogyaszthatják?



2019. dec. 28. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen a marha. Egyszeruen jobb a micro osszetetele
2019. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bzs03 ***** válasza:
31%
Szia, en abszolut a vegan feherjeket ajanlom. Tejfeherje allergias vagyok, az en szervezetem se birja megemeszteni a tejsavot. A riszfeherjere viszont tojeletesen reagal a szervezetem es meg finom is. Absorice markat tudom ajanlani, izben kedvencem a csokis, de a biotechnek is van rizsfeherjeje tobb izben is, az is teljesen jo:)
2019. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egészen más véleményem van a bioteches vegán fehérjékről.. Szerintem iszonyúan rossz. Homokos hányáshoz tudnám leginkább hasonlítani.


Próbáld inkább a marhát!

2019. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a bajom es a biotech beef protein bevalt.
2019. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bár nem vagyok szakértp meg semmi,de ugy halottam h magában a rizsfehérje nem ér sokat mert nem teljes az aminosavprofilja, ezért keverik borsofehérjével. Szoval ha a vegán lesz, biztos h valami keveréket választok.

Bár a marha nekem is jobbnak tünik, ráadásul szójamentes is.

Megkostoltam a vegánt, nem volt töle semmi bajom, de nekem sem akart feloldodni, homokosan kellett meginnom ráadásul szörnyű ize volt.

2019. dec. 29. 09:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Most olvasom h a marha meg csak kollagén :(( növényinél maradok
2019. dec. 29. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Semelyiket, ezek feldolgozott etelek es szilard etelbol siman be lehet vinni amennyire szukseged van, ezaltal csak penzkidobas a feherje. Amugy ha 2 kozul kell valasztani akkor mindig a szilard kaja lesz a gyoztes.


En regebben szedtem feherjet, de semmi valtozast nem tapasztaltam, viszont mikor rendbe raktam az etrendemet vagy eppen sz*r volt, na akkor lehetett erezni a kulonbseget.


Felolem vehetsz feherjet, csak gondoltam leirom hogy felesleges es penzkidobas :)

2019. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az lenne a legjobb, de én nemtudok annyit enni, hogy mindet bevigyem rendes étellel
2019. dec. 31. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!